תיקון מזגן אלקטרה

תיקון מזגן בכלל וכן תיקון מזגן אלקטרה בפרט, חייב להיעשות ע"י טכנאי מזגנים מקצועי שהוכשר והוסמך לביצוע תיקון מזגן אלקטרה כנדרש ובאיכות ללא פשרות.

טכנאי מזגנים צריך ידע נרחב בתחומים שונים הקשורים למרכיבי המזגן כגון מערכת החשמל, גז, ניקוז.
תיקון מזגן אלקטרה נעשה פשוט, עבור טכנאי מזגנים מנוסה, בסוג מזגן זה וזאת מאחר שרוב מזגני אלקטרה מורכבים מרכיבים דומים,עם הזמן צובר הטכנאי ניסיון בתקלות השונות, וידע לאתר את התקלה ביתר קלות למענה יעיל ומהיר ובכך גם יוזיל את עלות התיקון
 

חלקי חילוף למזגן אלקטרה

חלקיו של מזגן אלקטרה מאוד אמינים והוכחו כבעלי עמידות גבוהה בתנאי עבודה קיצוניים ובשל כך סוגיו השונים לאורך השנים בוצעו שינויים מינוריים. טכנאי מזגנים אשר הוכשר לתיקון מזגן אלקטרה, יצבור ניסיון בקלות יחסית למזגן מסוג זה וילמד להכיר תקלות שכיחות אשר נוצרות במזגן ואת הפתרון הטוב ביותר עבור תקלות במזגן זה.
הזמן טכנאי מזגנים אלקטרה מוסמך ועל ידי כך תחסוך זמן יקר ועלויות תיקון מיותרות שלא לצורך.

תיקון על ידי טכנאי מוסמך ואחריות

אל תתפשר בקש מטכנאי מזגנים להציג תעודה המוכיחה את הכשרתו וניסיונו בביצוע תיקון מזגנים של חברת אלקטרה שברשותך, לתיקון הקשור בתקלות חשמל מומלץ להזמין טכנאי מזגנים שברשותו רישיון חשמלאי, לניקוי מזגנים מריח רע מומלץ להשתמש רק בחומרים מיוחדים המתאימים לכך.
דרוש תעודת אחריות מלאה על כל תיקון, על החלקים שהוחלפו וברר את זמן תקופת האחריות.

למה דווקא אב מיזוג?

אצלנו תיקון המזגן יתבצע רק על ידי טכנאי מזגנים אלקטרה מוסמך בעל ניסיון רב שנים בשירות למזגנים השונים, לאחר בדיקת המזגן, תינתן חוות דעת ובא יתאר הטכנאי בפניך את מהות התקלה את האופציות העומדות בפניך, יתמחר ורק לאחר סיכום על ביצוע העבודה ואישור עלות התיקון מצדך, יתפנה לביצוע מלכת העבודה עם דגש על אדיבות ושמירת סביבת עבודה נקייה ככל שניתן.

בסיום העבודה ולאחר שהמזגן תקין לשביעות-רצונך, תקבל תעודת אחריות ובא תתואר העבודה והחלקים שהוחלפו, וכן תקופת האחריות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת – צוות אב מיזוג