תיקון מזגן ספיד (SPEED)

  • יש לכם מזגן SPEED והוא מקצר או דולף?
  • אתם לא יכולים למצוא חלקי חילוף מתאימים?
  • מפחדים לעשות עבודה לא טובה או להזמין בעל מקצוע שלא מכיר את הדגם שלכם?

אל דאגה! אב מיזוג מתמחים בתיקון מזגן SPEED ויכולים לעשות עבורכם את העבודה הטובה ביותר!

תיקון מזגן SPEED – רק אצל המומחים של אב מיזוג

מזגן ספיד (SPEED) הוא מזגן איכותי מאד, אך נדיר במקומותינו. בעבר הוא היה פופולארי מאד, אולם עם השנים אפשר למצוא אותו פחות ופחות, ובשל כך, גם התיקונים שלו הפכו למסובכים יותר. חלקי החילוף הפכו למסובכים יותר להשגה, ובשל כך אתם לא יכולים לעשות את התיקון לבד – וממש כדאי שתתקשרו אלינו עכשיו! אם אתם זקוקים לשירותי תיקון מזגן ספיד  – צלצלו אלינו מיד!

מה אנחנו מציעים לכם?

אב מיזוג מציעים לכם שירות מגוון כדי לפתור את כל התקלות של מזגן ספיד שברשותכם. קודם כל, אנחנו יכולים להחליף לכם חלקים מקולקלים בחלקים מקוריים. בהנחה וקשה להשיג את החלק הספציפי המקולקל, אנחנו יכולים להציע לכם חלופה איכותית, בדוקה ומנוסה – אשר תאריך את החיים של המזגן שלכם. אנחנו מציעים גם שירותי ניקוי למזגן בחומרים מיוחדים, לרבות קוטלי חיידקים, ואנחנו מאתרים בעיות מיוחדות לרבות דליפה או סדקים, כך שהמזגן מאריך חיים באופן משמעותי. תיקון מזגן ספיד רק אצל אב מיזוג!

למה לבצע תיקון מזגן ספיד אצלנו?

  • אנחנו מציעים לכם שירות יצירתי עם החלפת חלקים שקשה למצוא, על מנת להבטיח את עמידות המזגן לשנים הבאות. זה כולל החלפה של מדחס, מנועים, כרטיסי הפעלה, צנרת, מערכת חשמל ועוד – בחלפים מקוריים או בפתרונות יצירתיים.
  • אנחנו עושים עבורכם את השירות בכל מקום, בכל שעה – לרבות סופי שבוע
  • הטכנאים שלנו מנוסים מאד, ויש להם היכרות גדולה עם כל שירותי תיקון מזגן ספיד בכל הדגמים, בעלי תעודות ובעלי הרשאה גם לעשות עבודות חשמל במקרה הצורך
  • השירות מקצועי, אמין, מהיר וידידותי
  • המחיר הוגן

אם יש לכם בעיה ואתם זקוקים לשירות תיקון מזגן ספיד – הגעתם למקום הנכון. התקשרו אלינו כבר עכשיו!

תיקון מזגן ספיד על ידי טכנאי מזגנים מומחה למזגני ספיד מיני מרכזי, מזגן ספיד עילי, ומזגן ספיד רצפתי. חלקי חילוף מקוריים. אחריות על כל תיקון, מילוי גז מזגנים במחיר אטרקטיבי. הוספת מתנע רך לשיפור תפקוד המדחס, ניקוי מסננים וטיפול עונתי. כל סוגי כרטיסי פיקוד ושלטים למזגן ספיד.

השירות ניתן באזור תל אביב והמרכז וכן באיזור השרון.

חייג 0522505002 וטכנאי מזגנים מומחה יגיע אליכם בהקדם.

צוות אב מיזוג