טכנאי מזגנים מוסמך

טכנאי מזגנים בחברת אב מיזוג הם בעלי הסמכה הכוללת תעודת טכנאי מיזוג אוויר, ניסיון רב של הכשרה מקצועית, עיונית וכן הכשרה בשטח. כמו כן טכנאי מזגנים בעלי רישיון חשמלאי מוסמך.

תהליך הגיוס של טכנאי מזגנים בחברתנו כולל מבחני ידע ומשוב מלקוחותינו, הדרכות שירות ובדיקת רקע מקצועי בתחום מיזוג אויר.

תיקון מזגנים זו תורה שלמה, אנו מתייחסים לכך ברצינות רבה ומקפידים שגם טכנאי מזגנים וגם עוזרי הטכנאים בחברתנו יקבלו את הערכים שלנו.

תיקון מזגן היינו ההתמחות שלנו וכל טכנאי בחברתנו הוכשר והוסמך לטפל בכל בעיה הקשורה לתיקון כל סוגי המזגנים כמו כן עומדים לרשות הטכנאי צוות מומחים למתן מענה מיידי לכל שאלה מקצועית במידה ויזדקק לה.

זמינות זה שם המשחק

אנו בחברת אב מיזוג נעמוד לרשותך ולמתן יעוץ טלפוני 24 שעות ביממה בכול ימות-השבוע ונפעל לרצותך, הלקוח, הן במתן שרות והן במענה מיידי ככל שיתאפשר.

לשרותכם בית מלאכה מהמשוכללים בתחום למתן מענה לכל תקלה, מהפשוטה ועד המורכבת ביותר, כל מזגן המגיע עובר סדרת בדיקות מקיפה וקפדנית של המזגן לחלקיו השונים: אלקטרוניקה, חשמל, מכונות, ניקוי עמוק למזגן וצביעה.

בחברת אב מיזוג אמינות היא ערך עליון ולכן מלאכת תיקון המזגן תתבצע בשקיפות מלאה מול הלקוח. טכנאי מזגנים בחברתנו יבצע את תיקון רק לאחר שקיבל אישור על עלות התיקון וכן סיכום תנאי האחריות.

כחלק מתהליך התפתחות שיפור השרות, נשמח לקבל מכם משוב אודות השרות אותו קיבלתם מרגע פנייתכם ועד לסיום הטיפול:

ערכים של אב מיזוג:

זמינות טלפונית
אדיבות המענה הטלפוני
תיאום הגעת הטכנאי
עמידה בזמן שסוכם
אדיבות הטכנאי
מקצועיות
מחיר הוגן
לשרותכם צוות אב מיזוג טכנאי מזגנים מוסמך 1800-38-38-31