תיקון מזגן בלקור (BELCOR)

• יש לכם מזגן בלקור ואתם לא יודעים איך לתקן אותו?
• בחרתם בדגם מיוחד ומצוין – אך לא קל למצוא מי שיסדר לכם תקלות?
• חוששים לנסות לבד ולעשות נזקים?
אל דאגה. אם אתם זקוקים לעבודת תיקון מזגן בלקור – אנחנו באב מיזוג כאן לשירותכם.

מה מיוחד בעבודת תיקון של מזגן בלקור?

תיקון מזגן בלקור הוא מלאכה מורכבת ועדינה, הדורשת עבודה חשמלית מיוחדת. תמיד עדיף לעבוד עם טכנאי מזגנים שהוא גם חשמלאי, כי ככה התיקון יעיל, מהיר ומקצועי יותר. מזגן בלקור דומה טכנית לשאר המזגנים אולם יש בו כמה אפשרויות / פיצ'רים אשר עושים אותו מיוחד על פני שאר הברות. לכן, טכנאי שאיננו מכיר את העבודה עם מזגני בלקור, תקשה למצוא את התקלה במהירות או חלילה עלול לעשות נזק, דבר שיעכב את העבודה, ייקר אותה ואפילו עלול לגרום להחלפת המזגן כולו. טכנאי מזגנים שלנו באב מיזוג ידע לאתר את התקלה במהירות ולפתור אותה בזמן קצר יותר!

על מה חשוב להתעקש בעבודה של תיקון מזגן בלקור?

תיקון מזגן בלקור הוא כאמור מלאכה שדורשת היכרות מוקדמת עם המותג והדגמים שלו. בשל כך, חשוב מאד שכל טכנאי שיגע במזגן שלכם יהיה מקצוען עם תעודות, היכרות מוקדמת עם המותג וכמובן רצוי שגם יהיה לו ידע ותעודות עיסוק בחשמל. חשוב מאד למשל לעבוד עם חלקי חילוף מקוריים ובמיוחד כרטיס חלופי מקורי, אשר יתאים בדיוק לדגם. אם ברוב המזגנים מערכת הפיקוד העצמאית היא קבועה בין דגם לדגם, במזגני בלקור יש לפעמים מערכות שליטה שונות במזגנים שונים מאותו הדגם! בנוסף, בלקור עובדת עם חברות נוספות שמייצרות עבורה חלקים ולכן חשוב שהטכנאי יכיר את כל החלופות האפשריות. זקוקים לייעוץ ותיקון מקצועי של מזגן בלקור שיש לכם בבית או במשרד? התקשרו לאב מיזוג עכשיו!

אב מיזוג לשירותכם!

אם אתם זקוקים למילוי גז, החלפת מדחס / תיקונו, תיקון קצר, ניקוי מערכת מעובש או ריח עשן, טיפול מונע, שיקום מערכת החשמל ועוד – אנחנו כאן עבורכם!
• אנחנו עובדים רק עם חלקים מקוריים המתאימים למזגן בלקור
• אנחנו עובדים בכל חלקי הארץ ומתאימים עצמנו לכל שעה
• הטכנאים שלנו מכירים את כל הדגמים ויודעים לעשות גם עבודות חשמל
התקשרו עכשיו!