החלפת מסננים למנדפים

הצוות המקצועי של אב מיזוג יגיע לבצע בדיקה לנחיצות החלפת מסננים למנדפים מכל הסוגים חייגו אלנו ואנו נדאג לטכנאי מקצועי בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה חייג עכשיו 0522-50-60-02

תפקידו של המנדף להגן על השוהים במבנה מפני חומרים שנחשבים למסוכנים. עם זאת, התקנה של מנדף אינה סוגרת את הפינה, וזאת כי לאחר ההתקנה יש לוודא שהמנדף אכן פועל כראוי ועל כן יש להקפיד לנקות אותו כל פרק זמן, או לחלופין להחליף לו את המסנן.

ניקוי או החלפת מסננים למנדף?

באופן כללי ניתן לומר שלכל מנדף יש כשלושה פילטרים ולכל פילטר יש תפקיד מעט שונה. מכאן שישנו פילטר מאלומיניום )או מקרטון) שתפקידו לספוג שומן, ישנו פילטר פחם שתפקידו לספוג ריחות ובנוסף ישנו פילטר שק שגם תפקידו לספוג שומן. מכאן שדיברנו על חומרים כגון אלומיניום, קרטון, פחם ובד, ועל כן יש להבין שפילטר שעשוי מאלומיניום ניתן לניקוי, כך שלאחר מכן הוא שב לתפקד כחדש, אך כל עוד מדובר בפילטר מקרטון או מבד, הרי שאז כבר יש צורך להחליפו, וזאת כיוון שמדובר בחומרים שאינם ניתנים לניקוי.

תדירות ניקוי המסננים במנדף

מתי יש להחליף את הפילטרים או לנקות את המסננים? ובכן אין לתת פה תשובה כללית, אך כן נציין שיש להתחשב באופי השימוש בחומרים הבעייתיים ואף בגודל של המקום. כאשר פונים לבעל מקצוע על מנת לבצע ניקוי או החלפה, יש לוודא שהוא מומחה בתחום ומחזיק רק בחלקים איכותיים, וזאת כי לפני ואחרי הכול מדובר בבריאות שלכם, ומי שאינו מקפיד על החלפה, עשוי לסכן את שלום בריאות השוהים במקום.

עמידה בתקנים ופעולת המנדף

הקפדה על כללי הבטיחות בתחום המנדפים מונעת שרפות ושאיפת עשן. על מנת לעשות סדר, מכבי האש והמשרד לאיכות הסביבה יצאו עם תקנים ברורים בתחום. מכאן שאם מבקשים להיות רגועים וליישר קו עם התקנים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "אב מיזוג" מבית הראל וליהנות מהידיעה שהשירות יעשה על צד הטוב ביותר ולצד אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים. לסיכום נציין שמלאכת החלפת מסננים למנדפים הינה פעולה חשובה ביותר ויש להפקידה בידיים מקצועיות. כמו כן, כאשר פונים אל חברת "אב מיזוג מבית הראל" זוכים לאחריות מלאה, הן על התיקון והן על החלפים, כך שטוב לדעת שניתן להיות מכוסים מכל הכיוונים.