תיקון מזגן טורנדו (TORNADO)

  • יש לכם מזגן טורנדו ונגמרה האחריות?
  • המזגן שלכם עושה בעיות ואתם לא יודעים מה לעשות?
  • מודעים לעובדה שמדובר במזגן משוכלל ואתם רוצים תיקון טוב שלא יעשה נזקים?

הגעתם למקום הנכון! אנחנו באב מיזוג מתמחים בתיקון מזגן טורנדו – ואם יש לכם תקלה כלשהי במזגן שלכם, התקשרו אלינו עכשיו!

מזגן טורנדו – איכות גבוהה, תקלות מסובכות

מזגן טורנדו הוא מהמוצרים האיכותיים ביותר בישראל בכל הקשור למיזוג אוויר. הוא שקט, חזק ועמיד, מגוון מאד במספר הדגמים שלו – דבר שמקל על הבחירה המתאימה ביותר הביתה ומשוכלל מאד, על מנת למנוע תקלות פשוטות. הבעיה העיקרית היא – שעם הטכנולוגיה מגיעה גם אחריות גדולה, וביחד איתן מגיעות גם תקלות ייחודיות שדורשות בעלי מקצוע מנוסים. בין התקלות הנפוצות: מזגן מקצר, שלט שלא עובד, מזגן שמרעיש למרות שזה מזגן שאמור לעבוד בצורה שקטה מאד, נורות מהבהבות, רעשים המגיעים מתוך המזגן, מזגן לא מפסיק לפעול ועוד. זאת כמובן לצד תקלות "רגילות" כמו בעיה בגז, בעיה במדחס, בעיות חשמל או לוח בקרה, בעיות ניקיון ועוד. יש לכם בעיה ואתם זקוקים לשירותי תיקון מזגן טורנדו? התקשרו אלינו עכשיו! נשמח להגיע אליכם מיד לתקן כל תקלה!

למה חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר?

מדובר במזגן איכותי מאד, המגיע במגוון גדול של דגמים. זהו אינו מזגן זול, ואתם לא רוצים לעשות נזקים או לעבוד עם אנשים שלא מקצועיים. לאחר שנגמרת האחריות המובנת על המוצר – אתם צריכים בעלי מקצוע איכותיים כמונו שילוו אתכם! זקוקים לשירותי תיקון מזגן טורנדו? אנחנו מחכים לטלפון שלכם!

אתם לא לבד: תיקון מזגן טורנדו רק אצלנו באב מיזוג

אב מיזוג מציעים לכם ידע מקצועי רחב, עם טכנאים מנוסים ואיכותיים שמכירים את כל הטכנולוגיות שמגיעות ביחד עם הדגמים של טורנדו. המזגן האיכותי בישראל דורש גם בעלי מקצוע איכותיים, ובשל כך – אם יש לכם צורך בשירותי תיקון מזגן טורנדו אנחנו כאן לשירותכם. אנחנו מציעים:

  • תיקון כל התקלות, בכל שעה ובכל מקום
  • ידע מקצועי וטכנאים מוסמכים עם תעודות
  • חלקי חילוף מקוריים בלבד
  • שירות מקצועי, אמין ובמחיר הוגן

תיקון מזגן טורנדו על ידי טכנאי מזגנים מוסמך

תיקון כל סוגי מזגני טורנדו- מזגן טורנדו עילי, מזגן טורנדו מיני מרכזי וכן תיקון מזגן טורנדו רצפתי טכנאי מזגנים מצויד בכל חלקי חילוף מקוריים למזגני טורנדו. ניתן לקבל שירות תיקונים מיידי באזור המרכז – תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה והסביבה. כמו כן ניתן לקבל שירות באזור השרון – הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה והסביבה. תיקון מזגנים בפיקוח חשמלאי מוסמך. בכל תיקון מזגן טורנדו תינתן אחריות מלאה הן על העבודה שבוצעה וכן על חלקי החילוף שהוחלפו במזגן. שירות תיקונים בכל ימות השבוע ומענה מהיר ומקצועי. בדיקה כללית למזגן, מילוי גז מזגנים, ניקוי מסננים ותיקון דליפת גז.

זקוק לתיקון מזגן טורנדו? חייג 0522506002 וטכנאי מזגנים מוסמך יגיע אליך בהקדם.

צוות אב מיזוג – טורנדו מזגנים