ניקוי מנדפים

זקוקים לשירות ניקוי מנדפים? המנדף אינו מושך עשן כראוי? אנו באב מיזוג מבית הראל מבצעים ניקוי, החלפת מסננים ותיקון לכל סוגי המנדפים באיכות ללא פשרות עם אחריות לשירות מקצועי ואדיב, חייג עכשיו 052-250-002

מבקשים להבין מהו תפקיד המנדף? ובכן אתם מוזמנים לחשוב על ארובה ששואבת לתוכה את כל האוויר הלא נקי, כך שאתם מוזמנים ליהנות מאוויר ללא רעלים וללא חומרים מסוכנים. על אלו חומרים מדובר? ובכן אם מדובר במטבח תעשייתי, הרי שלא פעם מטוגנים בו כמויות של דברי מאכל, כך שריח עז של שמן עשוי לעלות לאוויר וגם חלקיקי פחם שעולים מהלהבות עשויים להתערבל באוויר. כמו כן, אם מדובר במעבדה, הרי שניתן לחשוב על אינספור חומרים רעילים שעשויים להתנדף לאוויר. לאור כל זאת ישנן סיטואציות שאין זו שאלה של בחירה האם להתקין בהן מנדפים, וזאת כי ישנם תקנים שמחליטים עבורנו מה רצוי ומה נכון לעשות. עם זאת, התקנת מנדפים אינה מספיקה, וזאת כי פעם בכול כמה חודשים יש לוודא שהמערכת פועלת ביעילות, וכאן כבר מדובר בצורך להיעזר בשירותי תיקון וניקיון של מנדפים.

טוב להיות רגועים

לכל מנדף יש שלושה פילטרים, כאשר יש פילטר מפחם, יש פילטר מקרטון ויש פילטר מאלומיניום. מכאן שאם המסנן סתום, הרי שיש לנקות אותו, או לחלופין להחליפו- בהתאם לסוג המסנן. אי לכך טוב לדעת שכאשר פונים אל חברת "אב מיזוג" נהנים משירות מקצועי, אדיב ועתיר ניסיון בתחום, כך שאם יש צורך לנקות, אז טוב לגלות שאיש המקצוע הגיע עם חומרי הניקיון המותאמים, ואם יש צורך להחליף, הרי שטוב לדעת שאיש המקצוע מבית "אב מיזוג" הגיע עם חלקים מותאמים, כך שאין צורך לתאם פגישה חדשה או לאבד זמן יקר בעת.

עזרה מקצועית

למרות שיש תקנים שמכתיבים לגבי שרות למנדפים (מתי לנקות או להחליף), גם ישנו השכל הישר שמבין שחשוב להקפיד על תקינות המנדף, וזאת כי תפקידו להגן על בריאותינו. חשוב להבין שלא פעם במנדף מצטברת כמות שמן שעם התנאים הנכונים, כל הסיטואציה עשויה לעלות באש. מכאן שאין מקום למשחקים, ולצד העובדה שהמנדף קיים על מנת להגן על שלומנו, עלינו לעזור לו לעמוד במשימה, כאשר כל שעלינו לעשות זה לפנות אל חברת "אב מיזוג" ולסמוך על אנשי המקצוע המיומנים והמוסמכים.