תיקון מזגן אמקור (AMCOR)

  • יש לכם מזגן אמקור הדורש תיקון ואתם לא יודעים למי לפנות?
  • אין לכם את הכלים לעשות זאת לבד ומפחדים לעשות נזק?
  • צריכים סיוע בדחוף בתיקון מזגן אמקור ולא יודעים איפה למצוא את החלקים?

אין צורך להיבהל. אנחנו כאן עבורכם, אב מיזוג מבטיחים לכם שתעברו את הקיץ בשלום והמזגן שלכם יחזור לעבוד כמה שיותר מהר. זקוקים לתיקון מזגן אמקור? התקשרו אלינו עכשיו!

תיקון מזגן אמקור – עבודה למקצוענים בלבד

מזגן אמקור הוא מהמותגים הוותיקים בשוק הישראלי, קיימים עשרות שנים ומוכרים בכל בית. בעבר היו בשותפות עם חברת תדיראן, אשר שיווקה אותם ואת המוצרים שלהם – כמו מזגן רצפתי, מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי. ברבות השנים הן התפצלו, אמקור עברה לעבוד עם חברת אמפא, הניסיון לא צלח במיוחד ואמקור הפסיקה את פעילותה. כיום אפשר למצוא מזגנים של אמקור בשוק, בעיקר מזגנים ביתיים קטנים, עד 2 כ"ס. מגוון מצומצם זה מגיע גם לחלקי החילוף ובשל כך, אם מישהו זקוק לשירותי תיקון מזגן אמקור הוא בוודאי יודע שזוהי משימה לא פשוטה. מדובר בעבודה למקצוענים בלבד – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

תקלה במזגן אמקור? זקוקים לשירות מיידי? התקשרו ונגיע במהירות!

תיקון מזגן אמקור – רק באב מיזוג

כאמור, הפיצול עם תדיראן והחבירה לאמפא יצרו בעיות רבות אצל בעלי המזגנים. חלקים אזלו, תקלות התרחשו לעיתים קרובות, ולקוחות רבים הרגישו שהם זקוקים לסיוע מיידי. לא עוד. אם יש לכם בעיה ואתם זקוקים לשירותי תיקון מזגן אמקור – התקשרו אלינו ומגיע אליכם מיד. אנחנו מציעים לכם היכרות עמוקה עם כל הדגמים שיש לאמקור להציע, לרבות כל סוגי התקלות – מדליפה, דרך בעיות חשמל, חוסר בגז, נזקים חשמליים, עובש וצורך בנקיון ועוד.

מה אנחנו מציעים לכם?

אב מיזוג מציעה לכם שירותי תיקון מזגן אמקור ברמה הגבוהה ביותר.

  • טכנאים מנוסים עם תעודות
  • חלקים מקוריים בלבד – או חלפים מורשים שיכולים לעבוד באחריות
  • שירות לכל חלקי הארץ בכל מקום ובכל שעה
  • שירות אדיב, מקצועי ומהיר במחיר תחרותי

אם אתם צריכים תיקון מזגן אמקור – התקשרו אלינו ונגיע אליכם במהירות.