תיקון מנדפים

זקוקים לתיקון מנדפים? המנדף מקצר או לא נדלק כלל? המנדף אינו מושך עשן מספיק? טכנאי מנדפים מקצועי זמין למתן שירות בכל שעה, חייג עכשיו 052-250-6002 ונגיע אלכם בהקדם.

תפקיד המנדפים לסלק מגוון אדים לא רצויים. בין היתר מדובר באדי מים, אדי שמן, עשן וכדומה. מנדפים ניתן למצוא הן במעבדות והן במטבחים ביתיים, בתי חולים ומגוון מקומות בהם באים במגע עם אש או עם חומרים כימיים. באופן כללי ניתן למצוא כיום ארבעה סוגי מנדפים: ישנו מנדף נייד, מנדף למינרי, מנדף ביולוגי ומנדף אינדוקטיבי.

למה להחליף אם ניתן לתקן?

על מנת להשיג את המרב בעת תיקון מנדפים, יש לוודא שהוא עובד ביעילות ועל כן יש להקפיד על בדיקה תקופתית ולהישמע לתקנים. את תדירות הבדיקה יש להתאים לסוג המנדף, כאשר תמיד יש להתייחס למשתנים נוספים, כגון גודל המקום, או סוג החומרים עמם באים במגע. לא פעם בעת הבדיקה עולה שהמנדף כבר אינו תקין ואף ניקוי לא יציל את מצבו ועל כן יש לתקנו, או לחלופין להחליפו. כיוון שכמו בכול מקרה, גם כאן יותר זול לתקן מאשר להחליף, ועל כן טוב להכיר את אנשי המקצוע הבלתי מתפשרים מבית "אב מיזוג" מבית הראל, וזאת כיוון שמדובר בחברה שמתמחה בתחום המזגנים ובמתן שירותים מתקדמים, כך שניתן להיות רגועים שאנשי המקצוע יחשבו על טובת הלקוח, ולו מתוך הבנה שלקוח מרוצה מוביל לעוד לקוח מרוצה.

כתובת מבטיחה

חברת "אב מיזוג" מבטיחה לכם שירות מקצועי עבור תיקון מנדפים ומי שטרם נתקל ברמת המקצועיות הבלתי מתפשרת, ישמח לגלות שכל שירות מסתיים עם מתן אחריות – הן על התיקון והן על טיב החלקים, כך שללא ספק ניתן להיות רגועים שהמנדף שלכם יחזור להיות תקין ושאם תתעורר בעיה או תתעורר שאלה, יש לכם כתובת אמינה שזמינה עבור כל צורך.

שירות מלא

חברת "אב מיזוג" יודעת להחליף את כל סוגי החלקים במסנן, יודעת לשדרג את משטחי העבודה של המנדף, בקיאה במלאכת תיקון תעלות יניקה של מנדפים כימיים, פועלת בצמוד לתקנים, יודעת להתמודד עם מסננים דולפים או סתומים, מגיעה מראש ערוכה עם מגון חלקי חילוף וחשוב מכל אינה עוזבת לפני שהיא מוודאת שביעות רצון מלאה. לאור כל זאת טוב לראות שניתן ואף פשוט לתקן מנדפים, כך שאין צורך להבין בתחום, אלא כל שצריך לעשות זה רק לדעת אל איזו חברה לפנות!