תיקון מזגנים אס.או.אס SOS 24/7

השילוב של טמפרטורת חום קיצונית ולחות של מעל 80 אחוז הופכת את מהלך היום לבלתי נסבל. להגיע הביתה ולגלות שהמזגן לא פועל ביום כזה עלול להיות מלחיץ מאוד.

אנו באב מיזוג מבינים את המצוקה שבא נקלעים למצב שבו המזגן "החליט" להתקלקל בדיוק ביום החם ביותר בשנה, וגרוע מכך הוא שגיליתם זאת רק כשחזרתם מהעבודה אחרי שעות הפעילות השגרתיות, לכן החלטנו להרים את הכפפה ונקטנו במספר פעולות למתן שירות תיקון מזגנים SOS  המאפשר מענה טלפוני 24 שעות ביממה ובמשך כל ימות השבוע כולל טכנאי מזגנים בשבת וחג.ניתן לשלוח בקשת שירות חירום בצור קשר ובווצאפ 0522506002

אז מה זה אומר שירות אס.או.אס S.O.S ומתי השירות ניתן

כל מצב וכל זמן שבו אתם זקוקים לתיקון יש מי שיענה וייתן הדרכה ראשונית דרך הטלפון שכן ישנם מקרים של חוסר הבנה בתפעול השלט או ניקוי פילטרים במזגן ומקרים נוספים. במידה וניסיון העזרה הטלפונית לא צלחה, ננסה לקבל מכם מידע שיעזור לנו להבין את מקור הבעיה וסוג המזגן כדי שנוכל להפנות אליכם את הטכנאי המתאים לסוג המסוים של המזגן ואופי התקלה וכן נצייד את הטכנאי בציוד וחלפים המתאים ביותר על מנת להבטיח תיקון יעיל ומהיר.

שירות תיקון מזגנים דחוף מתאים לכל אחד שמרגיש כך, וכמובן ננסה לענות לכל קריאת שירות בזמן המתאים לכם ביותר אבל לפעמים למרות הפעלת מערך שירות SOS ובשל ריבוי הקריאות לא תמיד ניתן להגיע לכל קריאת שירות במהירות ובשעות שבהם נוח לכם, הדבר תלוי הן בכמות הפניות המתקבלות בזמן מסויים והן בחומרת מצב המזגן.

תעדוף לשירות תיקון מזגנים בדחיפות

למרות שהיינו רוצים להגיע לכל אחד הזקוק לביקור אס.או.אס  24/7 SOS ישנם מקרים שאנו מתעדפים וזאת בניסיון שלא לפגוע בהזמנת שירות שכבר נקבעו קודם.

תעדוף לשירות דחוף תינתן בראש ובראשונה למזגנים המהווים סיכון העלול לפגוע ולגרום לנזק בגוף כמו דליפת גז ריח של שריפה בחלק הפנימי או ביחידה החיצונית, כמו כן נגיע לבתים בהם מצויים תינוקות, נשים הרות, ואנשים חולים.

זמינות עדיפה בחירום תינתן גם לבתים בהם יש מזגן מרכזי או יחיד המקרר את הבית ואין אופציה נוספת לקירור.

שירות תיקון S.O.S בשבתות וחגים יינתן בתוספת תשלום ויקבע מראש מול מזמין השירות ולא לפני אישורו

מאחלים לכם קיץ קריר ונעים,

אב מיזוג מבית הראל