זקוק לטכנאי מזגנים בשבת? צריך תיקון מזגנים בחג?

בחברת אב מיזוג ניתן להזמין תיקון מזגנים בשבת ובחג למקרים דחופים.

טכנאי מזגנים מוסמך מקצועי ואמין נותן שירות תיקונים SOS בכל ימות השבוע, מגיע בניידת שירות מצוידת בחלפים: מנועים כבלים, כרטיסים פיקוד וכולי. חלפים מקוריים לרוב סוגי המזגנים: אלקטרה, תדיראן, טרנדו, יוניק ועוד. כמו כן מחסן חלפים יעמוד לשירות הטכנאי במידת הצורך גם בשבת ובחג.

שירות תיקוני מזגנים בשבת ובחגים כרוכה בתוספת תשלום על בסיס מקום פנוי ולשיקול דעת החברה,

לטכנאי אב מיזוג אכפת.

אנו בחברת אב מיזוג, מבינים כי מזגן ביום חם הוא מצרך נחוץ מאוד, בחום ולחות גבוהים קשה לדמיין אורח חיים נורמלי ושליו, לכן הקמנו צוות אשר עובד בשישי שבת, זאת על מנת לתת פתרון מהיר ויעיל למקרים שאינם סובלים דיחוי, תיקון תקלות במיידי עד כמה שמתאפשר.

אנו ערוכים לפתרון רוב התקלות על ידי טכנאי עם ניסיון רב ומצוייד היטב על מנת להשיב את המזגן לפעילות תקינה עוד במעמד הביקור, אך במקרים מסוימים ניתן מענה זמני כדי שתעברו את השבת או החג בקרירות, ונשוב לסיים את התיקון בהמשך מיד כשיתאפשר.

זמינות שרות טכנאי בשבת

נעשה כל שניתן להגיע לכל הזמנת טכנאי מזגנים בשבת, אך עם זאת אין החברה מתחייבת להגיע לכולם, במידה והטכנאים עמוסים בשל עומס הזמנות קודמות.

עם כל הרצון והנכונות להגיע לכל קריאת שירות, עקב העומס בימי שבת החמים לא תמיד מתאפשר ולכן תינתן עדיפות ללקוח שזה המזגן היחיד שקיים או למזגן ראשי, כמו מיני מרכזי, וכן לבתים של קשישים, נשים הרות, ותינוקות.

זמינות טכנאים למסעדות

באב מיזוג מודעים לחשיבות פעילות תקינה של המזגן בימים של עומס חום ולחות ולכן הקמנו מערך של צוות טכנאים הזמינים בדיוק למטרה זו אשר יהייו זמינים לשירות SOS למקרים דחופים. על ידי צוות מומחה למזגנים מרכזיים מכל הסוגים 24 שעות ביממה לרבות חגים ושבתות,

ניתן לחייג בכל שעה או לשלוח אס-אמ-אס או ווצאפ לטלפון מספר חרום  052-2506002

נשמח לעמוד לשירותך גם בשיחת חינם בטלפון 1800-38-38-31

צוות אב מיזוג מבית הראל