פינוי עשן

תקן 1001 הנו תקן שנוגע לכל מה שנוגע למערכת בקרה בתחום העשן, הן בבנייני מגורים והן בבניינים ציבוריים. התקן דן באופן מעמיק בבטיחות של המבנה כאשר מתפתחת שריפה. התקן עצמו מבוסס על תקן קודם משנת 2001 (תקן NFPA96) של האגודה האמריקאית והוא מורכב משישה סעיפים, כאשר כל סעיף דם בפן אחר שנוגע לבטיחות אש במגוון מבנים.

אודות מהות תקן 1001

התקן עצמו יחסית חדש, אך יחד עם זאת חברת "אב מיזוג" בקיאה בסעיפיו, וזאת מתוך הבנה שלמערכות אוורור ותעלות מיזוג יש קשר ישיר לסעיפי התקן. על כן כחברה שמבקשת לספק לקהל לקוחותיה את השירות המקיף והמקצועי ביותר, החברה יודעת לייעץ בתחום, להעביר בדיקות בטיחות, להעניק שירותי תיקון ואף שירותי החלפה של חלקים שנוגעים למערכת. מכאן שבין אם אתם מבקשים לחדש אישור של בית העסק ובין אם אתם מבקשים להיות רגועים שלא צפויה שום סכנה לעובדים או ללקוחות, אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה עם צוות מקצועי ואיכותי מבית "אב מיזוג" ולדעת שאתם את שלכם עשיתם, ושהמושכות נמצאות בידיים אחראיות. מבקשים לכך הוכחה? ובכן החברה מנוסה ומקצועית, והיא אינה מהססת לספק אחריות הן על החלקים שהיא מחליפה והן על השירות שהיא מעניקה. שווה בדיקה?!

מבחר פתרונות עבור ניתוב העשן

תקן 1001 כולל מגוון סעיפי בטיחות, ואילו פינוי עשן הנו סעיף מהותי שמופיע בתקן. יש להבין שבעת שריפה גזים רעילים עשויים להתפשט במהירות בתוך המבנה ועל כן מערכת גילוי עשן ומערכת פינוי עשן עשויה להאט את קצב הבעירה ולהפחית את הסכנה, ולו באמצעות מעברי אש אטומים, מרחב מוגן, מערכות שמיועדות עבור פינוי עשן ואף מפוחים ייעודים עבור פינוי עשן.

ייעוץ לצד שירות מקצועי

מה מתאים עבורכם ומה עליכם להתקין? ובכן אם גם אתם מבקשים לעמוד בתקנים, להמשיך לתפעל כהלכה את העסק ולהיות רגועים, אתם מוזמנים לפנות אל "אב מיזוג" ופשוט להעלות את הצורך לצד הסיטואציה ולסיים את השיחה עם יותר מידע ואף עם תיאום פגישה עבור התקנה מקצועית של הפתרון הרצוי.