תקן 1001 למערכות מיזוג

תקן 1001 הנו תקן יחסית חדש והוא תוצר של דרישות מכבי האש שמבקשים בטובתנו ובביטחוננו. מכאן שבעת הקמה של מבנה תעשייתי, או בית עסק, יש  לשלב מהנדסים שבקיאים במערכות אוויר, וזאת על מנת שיתאימו כהלכה מפוחים ופתחי אוויר. מכאן מי שמבקש ליישר קו עם התקן, צריך להבין שבין היתר הוא דן באופי התקנת מערכת האוורור, ובנוסף גם באופי תחזוקת והפעלת המערכת. על כן כאשר עומדים להתקין מערכת מיזוג יש לפנות אל חברה שבקיאה בתקן ואף מיישמת את סעיפיו כהלכה. כיצד ניתן לוודא זאת? פשוט יש להציף את השאלה: "באמצעות אלו מהלכים החברה מיישמת את תקן 1001"?

חשמלאי מוסמך

לאור כל זאת, חשוב ביותר להבין מדוע כאשר עומדים להתקין מערכת מיזוג, או פשוט מזגן בודד, יש לפנות אל איש מקצוע שבקיא בתחום ואף נאמן לתקני הבטיחות. מכאן שטוב להכיר את חברת "אב מיזוג" מבית הראל, ולו כי מדובר בחברה שמעסיקה אך ורק טכנאים מורשים שמחזיקים בתעודת חשמלאי מסומך. באופן שכזה מראש ניתן להיות רגועים שיימנעו בעיות מהותיות כגון קצרים, ואף ניתן להיות רגועים שגם אם ההתקנה לא נעשתה על ידכם, טכנאי החברה יידעו לבחון את העבודה שכבר נעשתה ואף לשפר ולתקן בעת הצורך.

יד מקצועית

יש להבין שלצד העובדה שהמזגן הינו פריט שמקל על חיינו ומהווה פרט חובה בכול בית ומשרד, הוא לפני הכול פריט חשמלי שעשוי להוביל לקצרים ולשריפות. ועל כן כאשר פונים אל איש מקצוע איכותי שבקיא בנהלי תקן 1001 למערכות מיזוג, ניתן לסמוך עליו שהוא כבר יהדק חוטים רופפים, יחזק חיבורים של צנרת הגז, יחזק את ההתקנה וכדומה, כך שגם המזגן יעמוד בתקן 1001 למערכות מיזוג וגם אתם תהיו רגועים שהמזגן יעבוד כהלכה ללא נזקים מיותרים. מחפשים איש מקצוע שכזה? פנו אל חברת "אב מיזוג מבית הראל"!

חידוש רישיון עסק

אם נחזור לבחון את תקן 1001 למערכות מיזוג, נציין שבין היתר הוא משפיע על חידוש הרישיון לבית העסק, ועל כן גם אם לעסק שלכם יש מערכת מיזוג וגם אם אתם מבקשים להיות רגועים ולחדש את הרישיון ללא בעיה, אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "אב מיזוג מבית הראל" ולצאת מרוצים ורגועים.