טכנאי מזגנים אלקטרה ELECTRA

 טכנאי מזגנים אלקטרה מומחה בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום המיזוג בדרך אליך, חייג לאב מיזוג עכשיו

מזגן אלקטרה היינו הנפוץ ביותר בשוק המזגנים הישראלי. חברת אלקטרה ELECTRA משיקה בכל שנה דגמים חדשים במגוון רחב של עיצובים ותפוקות בגדלים שונים על הטכנאי לדעת לגשת לכל מזגן בדרך הייחודית ולהכיר את כל התקלות בסוגי המזגנים השונים, להכיר ביתרונות ולדעת את האתגרים העומדים לפניו.

אלקטרה משקיעה רבות בהדרכת טכנאים בכל שנה ומצביע על דגשים ושינויים בכל מזגן שמשווק דרכה, דבר העוזר מאוד לטכנאי מזגנים להתמחות ולהתגבר על תקלות, ולכן אנו רואים חשיבות עליונה בהשתתפות בהדרכות החברה בכול הזדמנות.

טכנאי מזגנים אלקטרה באב מיזוג

תיקון מזגן אלקטרה חייב להתבצע רק אל ידי טכנאי מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירות. ידע וניסיון הם דבר הכרחי לביצוע תיקון מהיר יעיל ואיכותי, כאמור אצלנו באב מיזוג רק טכנאים ותיקים ומנוסים אשר עברו ועוברים בכל שנה הכשרה לכל הדמים והחידושים של מזגני אלקטרה. ברשותנו גישה ישירה למחלקה הטכנית של החברה ומקבלים תמיכה ברגע האמת במידת הצורך, איתור מקורה של התקלה הוא חשוב ביותר, זיהוי נכון ומדויק יקצר את זמן התיקון באופן משמעותי, ולכן ברשות הטכנאי כלים וציוד מהמתקדמים ביותר בתחום המיזוג, מכשיר אלקטרוני ייחודי לאיתור דליפת גז, שעון למדידת לחצים דיגיטלי לכוון לחץ מדויק, מכשיר לאיתור תקלות חשמל ואלקטרוניקה, כל זאת על ידי טכנאי שהוא גם חשמלאי מוסמך.

כל הטכנאים בחברתנו בעלי תעודת טכנאי מזגנים אלקטרה, ללא יוצא מן הכלל, אנו מאמנים שרק על ידי לימוד תאורתי בשילוב הכשרה וניסיון ניתן להגיע לתוצאה הטובה והמהירה ביותר. לכן לא חסכנו ואכן אנו גאים באנשי שירות המעולים שבחברת אב מיזוג. זקוק לתיקון? אתה יכול להיות בטוח ובראש שקט שדרכנו תקבל את השרות המקצועי, האדיב, האמין והטוב ביותר.

 שירות חלפים וזמינות טכנאים אלקטרה

טכנאי מזגנים אלקטרה ELECTRA מכל הסוגים והגדלים מזגן עילי, רצפתי ומזגן אלקטרה מיני מרכזי. שדרוג תפוקת המזגן על ידי ציוד ייחודי, תיקון דליפת גז. החלפת מנועים ומדחסים, קיט מיוחד למניעת רעשים, קיט מסתור כביסה למניעת קצר אויר ביחידות מזגנים גדולות. ניקוי עמוק ליחידת המזגן הפנימי למניעת עובש ופטריות.

נשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד משאבות חום למזגן אלקטרה, כרטיס פיקוד אלקטרוני, שלט למזגן אלקטרה ELECTRA, כל אלה הם רק חלק קטן מכלל הפעולות הנדרשות מטכנאי לבצע, וכן אנו מבצעים זאת על הצד הטוב ביותר.

אנו מכירים בכך שמזגן בבית או במשרד בחודשי הקיץ החמים והלחים באזורינו הוא כבר ממש לא מותרות ולכן בתקופה זו אנו מתגברים את שעות פעילות הטכנאים ופועלים משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה לפי דרישתכם ולנוחיותכם, טכנאים בכוננות לחירום מקרים דחופים גם בשעות הלילה וגם שבת וחגים, כל זאת על מנת לתת מענה לפי צורככם באדיבות ללא גבול.

אזורי שירות ואחריות למזגני אלקטרה ELECTRA

השירות למזגני אלקטרה ELECTRA על ידי טכנאי מוסמך באזור השרון – נתניה, קרית השרון, כפר יונה פרדסיה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה פתוח, כפר שמריהו, רמת השרון, הרצליה ובסביבת כל המושבים באזורים אלו.

שירות מהיר ומקצועי למזגנים באזור המרכז – תל אביב, והסביבה, רמת אביב, הגוש הגדול, תל ברוך צפון, גבעתיים, גבעת שמואל, רמת גן, ופתח תקווה.

טכנאי מומחה אלקטרה מאזור חולון, אזור מושבים בסביבה, ראשון לציון, משמר השבעה, קרית אונו, יהוד, ועוד.

ייעוץ בכל שעלה לגבי תקלת במזגן יענה על ידי טכנאי מזגנים אלקטרה מומחה הזמין בכל שעות היום שבעה ימים בשבוע.

חייג עכשיו למענה אדיב ומהיר – צוות אב מיזוג 052-250-6002