ריח רע מהמזגן

ריח רע מהמזגן מופץ כשלא מנקים אותו ולא מבצעים חיטוי באופן שוטף, ולכן יכולה להיווצר תחושה מאד לא נעימה בבית או במשרד. תפקודו הלקוי של המזגן נובע בעיקר כשהמסנן סתום, יש עובש וחיידקים. הריח הרע מתפשט בחלל הבית וגורם לבני המשפחה להרגיש רע, כאבי ראש ובחילות. מחקרים הוכיחו שמזגן הוא אמצעי החימום והקירור היעיל ביותר מבין אמצעי אחרים. הדבר נכון במידה והמזגן עובד כראוי על פי הוראות היצרן. מזגן מלוכלך, עם עובש וחיידקים אינו פועל כראוי ומן הסתם אינו עומד בציפיות וגם ריח רע מהמזגן מכביד על בני הבית ומעכיר את האווירה. לא ניתן, באזורים רבים בישראל, לעבור את הקיץ והחורף ללא מזגן. כדי ליהנות מהמזגן צריך לדאוג שהוא יהיה נקי ובלי  חיידקים ועובש. שמירה נכונה על המזגן וטיפול אחת לשנתיים יכול למנוע את הירידה בתפוקתו של המזגן.

מה צריך לעשות כדי שזה לא יקרה?

כדי למנוע את תופעות הלוואי שהמזגן מפיץ צריך  לדאוג לניקיונו ולחיטוי חלקים בכל מעב בין העונות. הדבר נובע מהלחות שהמזגן מפיץ.  כמו כן המזגן יונק את ריחות הבישול והסיגריות והם גם גורמים לריחות רעים. בנוסף לריח רע מהמזגן יורדת גם תפוקתו של המזגן וצריכת החשמל עולה. יושבי הבית לא נהנים מקירור או חימום חלל הבית, המזגן ממשיך לעבוד וחשבונות החשמל גדלים.

ריח רע מהמזגן בבית יכול להיות מאוד לא נעים אבל יותר גרוע זה ריח רע ממזגן של בית מלון או מוסד ציבורי אחר. הקפדה על חיטוי וניקוי מערכת המזגנים המרכזית תמנע את הפצת הריחות ולא תהיינה  תופעות של כאבי ראש, צריבה בעיניים ובחילות.

למה דווקא אנחנו?

את ניקוי וחיטוי המזגנים כדאי להשאיר בידי אנשי המקצוע שלנו באב מיזוג. אנשי המקצוע שלנו יודעים לאתר את הסיבה לריחות הרעים (בדרך כלל כתוצאה של תעלות אוויר לא נקיות, מסננים סתומים וקיום רטיבות גבוהה) במהירות, יעילות ומקצועיות . כל אלה גורמים לעובש ופטריות שמעלות ריחות לא נעימים. אם אתם צריכים עזרה בתיקון המזגן, אנחנו כאן עבורכם במחירים הגיוניים ובשירות אדיב.