ניקוי מזגנים

מזגנים בישראל מופעלים כמעט כל השנה –  בקיץ לקירור ובחורף לחימום. ברוב חלקי הארץ יש צורך במזגן.  אין כיום בית חולים, בית ספר, מפעלים שאין בהם מזגנים. השימוש הרב במזגן מצריך ניקוי מזגנים שכן ללא תחזוקה שוטפת, דברים לא עובדים כמו שצריך והקלקול מסב גם עגמת נפש וגם הוצאות כלכליות מרובות. למה להתעכב? עשו ניקוי תקופתי והימנעו מבעיות בהמשך!

מזג האוויר בישראל הפכפך וסופות חול גורמות למסנני המזגן להתמלא באבק שסותם אותם וגורם להספק ירוד של המזגן. וכדי לוודא שהמזגן לא יפסיק לעבוד רצוי להקפיד על ניקוי מזגנים בפרקי זמן קבועים.

למה כדאי לעשות ניקוי מזגנים?

לא צריך להיות טכנאי כדי להבין שללא ניקוי המזגנים התפוקה שלהם אינה  מגיעה לרמה שקבע היצרן. האבק המצטבר גורם למנוע לעבוד קשה יותר ולצרוך כמות חשמל הרבה יותר גדולה מהנדרש. את מסנן המזגן הביתי ניתן לנקות באופן עצמאי. את המסנן שוטפים במי ברז ומחזירים למקום את ניקוי חלקיו הפנימיים של המזגן צריך לעשות איש מקצוע. כמובן שאם אתם זקוקים לסיוע של איש מזגנים, אנחנו באב מיזוג כאן לשירותכם: כדי לנקות את החלקים הפנימיים יש צורך לפתוח את מכסה המזגן ובעזרת כלים מיוחדים מנקים את החלקים. טכנאי המזגנים, בנוסף לטיפול שוטף, עוסקים גם בניקוי מזגנים על פי הזמנת הלקוחות. במקרים רבים מוזמנים הטכנאים בגלל תקלה ומה שמתברר שהמזגן מלוכלך וזקוק לניקוי.

אל תשכחו שיש לכם אחריות על המוצר

לכל מזגן ניתנת תעודת אחריות על  ידי היצרן שכוללת גם ניקוי המזגן. עם סיום האחריות כדאי ללקוח להתקשר אתנו באב מיזוג, כדי לקבל שירותי תיקון וניקוי בתמורה לתשלום פרמיה. כך אנחנו מבטיחים את תקינותו של המזגן. טכנאי מזגנים שלנו מגיע לבית הלקוח לתיקון המזגן מוצא לא פעם שהתקלה היא למעשה סתימת המסנן באבק ופיח ויש צורך למלא גז במדחס. כדי למנוע זאת רצוי לנקות את המזגן לפחות פעם או פעמיים בשנה.

למה דווקא אנחנו?

אנחנו עובדים בצורה מקצועית עם כל סוגי המזגנים בישראל, מכירים את החלקים וצורות התיקון של כל תקלה. אנחנו מציעים שירות אדיב, מהיר ומקצועי – במחירים תחרותיים. אם אתם זקוקים לניקוי מזגנים, אב מיזוג הוא הפתרון עבורכם!