איך לנקות מזגן מעובש

עובש הוא אחד האויבים של המזגן. יחד עם אבק, לחות הוא יוצר פטריות וחיידקים מזיקים ליושבי הבית. כל אלה ובנוסף ריחות בלתי נעימים הגורמים לצריבות וכאבי ראש גורמים לירידת התפוקה של המזגן. ניקוי מזגן מעובש היא פעולה נדרשת, לפחות אחת לכמה חודשים, בעיקר שהמזגן פועל שעות רבות ביממה. הניקוי צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע בתחום ניקוי מזגנים, עם חומרי ניקוי מותאמים וייחודיים למטרה זו.

אל תעשו זאת לבד – עשו זאת איתנו

אפשר לנקות מזגן מעובש גם באופן עצמאי, אבל לא כל אחד יכול לעשות זאת ולכן אנחנו כאן לשירותכם. מומלץ להיעזר בטכנאי שעוסק בעניין באופן קבוע, ואצלנו אנשי המקצוע הטובים ביותר. הטכנאי שלנו יודע בדיוק איך למצוא את סיבת התקלה במזגן, יש לו את כל הכלים כדי לפתוח את המזגן ויש לו גם את חומרי הניקוי המותאמים. בעזרתנו תצליחו למנוע הצטברות עובש במזגן על ידי טיפול מונע. אחת לכמה חודשים לנקות את המזגן ניקוי יסודי ולא לאפשר לעובש להצטבר או לריחות לא נעימים לצאת לחלל הבית. בנוסף, חשוב לעשות עבודה עצמאית: כדי למנוע עובש במזגן כדאי להשאיר חלון אחד קצת פתוח כך שהאוויר הנקי יגיע מבחוץ לחלל החדר. אוויר החדר לא יהיה דחוס והלחות מהמזגן לא תורגש.

מה תוכלו לעשות לבד?

בשנים האחרונות התווספו מספר חומרי ניקוי להסרת עובש ממזגנים. הריח שלהם אינו חזק והוא לא מזיק לאוויר חלל הבית. לאחר השימוש בחומרי ניקוי אלה הסובלים מקוצר נשימה מגישים טוב יותר. הסימנים הבולטים ביותר שיש עובש במזגן הם התופעות הבריאותיות שחשים יושבי הבית. לנקות מזגן מעובש הוא השלב הראשון להיפטר מהתופעות הללו. רוב הקריאות לתיקוני מזגן הן בעקבות הפסקת או החלשת עבודת המזגן. רוב הלקוחות חושבים שהתופעות הללו נובעות מתקלות טכניות בעוד שלמעשה המזגן פשוט מלוכלך ומלא עובש. כדי לנקות מזגן מעובש צריך הטכנאי לפתוח אותו ולהשתמש בכלים המיועדים לפעולת ניקיון. אף שעובש במזגן היא תופעה שכיחה כמעט בכל הארץ כדאי לעשות טיפולי מנע.

למה אנחנו?

אם המזגן שלכם לא מתפקד ואתם זקוקים לסיוע, נשמח באב מיזוג לעמוד לרשותכם במחירים הוגנים, שירות מהיר וידידותי ועבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.