תיקון מזגן יוניק UNIQUE על ידי טכנאי מזגנים מוסמך באב מיזוג

מזגן יוניק התקלקל? אל דאגה, הגעת למקום הנכון, אצלנו באב מיזוג, מיטב הטכנאים לטיפול בכל תקלה, מציאת פתרון יצירתי ומהיר, מתן שירות אדיב לכל לקוחותינו.

אנו מאמינים בשרות מקצועי ואיכותי, מתן שרות מעולה הוא סוד לרווח משותף לך וגם לנו, לקוח מרוצה הוא השגריר הטוב ביותר וזה המוטו שהפך לדגל החברה.

קצת על מזגני יוניק

חברת יוניק UNIQUE מזגנים מייצרים בארץ  מזגנים מסוג בווריאציות שונות. ישנם מספר רב ודגמים שונים של מזגני יוניק, בעיקר למוסדות, תעשייה או מזגנים בהזמנה לפי צרכים מיוחדים, ניתן להזמין לפרויקטים מזגנים יחסית בעלי תפוקה נמוכה אך רוב הפעילות מתרכזת במזגנים בעלי תפוקה גבוהה המתאימה לתעשייה למפעלים ולמוסדות.

ישנם מספר אפשרויות לעיקרון פעולה למזגני יוניק, מזגן על בסיס גז שזה העיקרון המוכר בטכנולוגית on/off, מזגן על בסיס מים ווטרסורס או פינקול המתאימים למערכות גדולות.

טכנאי מזגנים מומחה יוניק UNIQUE

תיקון סוגי מזגנים יוניק חייב להתבצע על ידי טכנאי מזגנים מנוסה ובעל ידע והכרות בסוגי התקלות השונות, במיוחד במזגני יוניק שלהם מגוון רחב של דגמים שונים ודגמים שמתחדשים בכל שנה לפי צורכי הלקוח. ישנם גם סוגי מזגנים על בסיס קירור מים, מה שמגביר את הצורך בידע שרוב הטכנאים של המזגנים הרגילים אינם מכירים ולא ידעו לאתר ולפתור תקלות ואף יעדיפו כלל לא להגיע לקריאת שירות למזגנים מסוגים אלה. לכן לפני הזמנת שירות יש לעדכן את הטכנאי בסוג המזגן ועקרון פעולתו וזאת על מנת למנוע אי נעימות כשהטכנאי מגיע לתת שירות למזגן שאינו מכיר.

תיקון מזגן יוניק UNIQUE זה אב מיזוג!

לרוב לטכנאי מזגנים מומחה המכיר את מזגני יוניק, תיקון המזגן יהיה פשוט ואינו מסובך כלל מאחר והמזגן בנוי מחלקים בסיסיים ובזכות כך שייצור המזגן מתבצע כאן בארץ אין קושי כלל לאתר חלפים מקוריים לכל דגמי מזגני יוניק. אצלנו ניתן למצוא חלקי חילוף מקוריים למזגן יוניק UNIQUE אנו בקשר ישיר עם אנשי השירות של החברה וזאת על מנת לזרז את פתרון הבעיה ככל שניתן.

בחברתנו טכנאים מנוסים לכל סוגי מזגני יוניק למיניהם, טכנאי מוסמך יגיעה אליכם יאתר ויתמחר את עלות התיקון, בסוף התיקון תינתן אחריות מלאה לחלפים ולעבודה אשר בוצעה.

אנו מבינים שמזגן יוניק תעשייתי או מיני מרכזי הוא מכשיר הכרחי בייחוד בחודשי הקיץ החמים, ולכן באב מיזוג הוקם מערך תיקון למזגני יוניק לשעות חירום כולל שבתות וחגים וביצוע עבודות לילה לפי הצורך, שירות של טכנאי מזגנים יוניק בשבת ובשעות שמעבר לשעות הפעילות כרוכה בתוספת תשלום ועל פי שיקול דעת החברה.

 

אב מיזוג מבית הראל חייג עכשיו 052-250-6002