עובש במזגן

בישראל מזגן הוא כבר מזמן לא מותרות. בכל רחבי הארץ יש מזגנים בבתים, במוסדות ציבוריים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. בעונת הקיץ אין אפשרות לחיות ללא המזגן ובמקומות מסיימים בארץ גם בחורף המצב דומה. כדי ליהנות מהמזגן לאורך כל השנה צריך לדאוג שהמזגן יתוחזק על פי הוראות היצרן. שאחת לכמה חודשים הוא ינוכה ולא רק המסנן שלו אלא גם חלקיו הפנימיים. אחת הבעיות החוזרות בכל מזגן הוא עובש במזגן. העובש מצטבר בעיקר בגלל הרטיבות שבו והצטברות של אבק, עובש, חיידקים ופטריות מונעים מהמזגן לעבוד במלוא התפוקה.

אין חשיבות איזה סוג של מזגן יש לנו בבית, עילי, מרכזי, רצפתי או נייד, בכל אחד מהם יכול להיווצר עובש ולכלוך ולכן יש להקפיד על ניקיון המזגן. ככל שנקפיד על ניקיון מונע כך נוכל למנוע את הצטברות העובש במזגן.

עובש במזגן – בעיה משמעותית לבריאות ולחסכון

יעילותו והחיסכון של המזגן לעומת אמצעי חימום וקירור אחרים הוכחה אבל עובש במזגן מונע את יעילותו והמזגן שעובד שעות רבות מבזבז הרבה אנרגיה וחשמל, שאינו זול במדינת ישראל. עובש במזגן יחד עם כל יתר המזהמים גורם לתקלות במזגן, לריחות לא נעימים בחלל הבית, בתחלואות למיניהן בעיקר אצל ילדים. האוויר של המזגן עובד בסירקולציה.  המזגן מקרר את האוויר של החדר וחוזר חלילה. ניקוי עובש במזגן הוא צורך הכרחי כדי למנוע מחלות, ריחות רעים והפקת מקסימום היעילות של עבודת המזגן. עם בבית פרטי ריחות רעים המופצים על ידי המזגן משבשים את חיי בני המשפחה הרי שבבתי מלון אליהם מגיעים אנשים למנוחה ובילוי הסבל כפול. אנשי האחזקה של המלון דואגים לאחזקה שוטפת של כל  מערכת הקירור ובכך הם מונעים את העובש המצטבר בתעלות הקירור וכך נמנעים באי המלון מהסבל של ריחות לא נעימים.

למה דווקא איתנו?

אנחנו באב מיזוג מכירים את כל סוגי המזגנים המשווקים בישראל, ומציעים לכם טיפול ייעודי בכל אחד מדגמים הקיימים בשוק. אם אתם צריכים הסרת עובש במזגן, או כל תיקון אחר, אנחנו כאן לשירותכם במחירים הוגנים ובשירות מקצועי, אדיב ומהיר.