זקוק לתיקון מזגן של חברת אלקטרה

מזגן אלקטרה לא מגיב? המזגן מקצרו או דולף? חייג עכשיו וטכנאי מומחה לכל הסוגים של חברת אלקטרה מזגנים

על המזגנים והחברה

אלקטרה מזגנים היא אחת החברות המצליחות בארץ וגם מצליחה מאוד בעולם.

בתים רבים בישראל ובארצות שונות בעולם מותקנים מזגנים ומערכות שונות ומגוונות של מזגנים מחברת אלקטרה

אלקטרה הינה חברה מובילה בארץ בכל הקשור לענף מיזוג האוויר בישראל כבר למעלה מ-60 שנה.

שרות וחדשנות

אלקטרה מזגנים שמה על דגלה מחויבת להוביל מוצרי מיזוג בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לדוגמת מזגן אנוורטר, שהיתה בין הראשונים שהחדירה את הטכנולוגיה לשוק המזגנים בישראל

איכות גבוהה, עיצוב, חדשנות וחיסחון בצריכת החשמל אלה הם הקווים המנחים שאלקטרה עומדת על פיהם ושומרת על סטנדרט גבוהה המעמיד את המתחרים בתחרות לא פשוטה מולה גם על שמירה על איכות הסביבה אין היא פסחה.

מגוון של מזגנים לכל מטרה

המגוון הרחב של המזגני אלקטרה כוללים מזגנים עיליים במגוון רחב של תפוקות שונות ובעיצובים ורמות גימור שונות. מזגנים ביתיים מיני מרכזי גם כן במבחר תפוקות, ביניהם מזגנים של מערכות מתקדמות ביותר של מולטי מפוצלות בטכנולוגיית Inverter, מערכות VRF המחולקות על ידי יחידות קצה רבים ומגוונים להתאמה לפי צורכים המיוחדים לכל לקוח וכן מערכות תעשיתיות גדולות למבנים ולמגזר העיסקי.

כל מערכות המיזוג של אלקטרה עומדות בתווי תקן בינלאומיים נוקשים ומאושרות על ידי מכוני התקנים המובילים בעולם.

אלקטרה מזגנים עומדת באיכות הבינלאומי של ISO 9001.

זמינות טכנאים בכל אזור גאוגרפי בארץ

לאלקטרה שרות אמין ואיכותי תוך כדי עמידה בלוחות זמנים ונותנת מענה לקריאות שירות בכל רחבי הארץ, בימים של לחץ של חום כבד מגיסים טכנאים מכל אזור על מנת לענות לדרישת העומס שנוצר בחודשים החמים, חנות ומחסן חלפים ענק שבוא ניתן למצוא כל חלק חילוף במידת הצורך, לאלקטרה מערך שרות מענה לעזר העומדים לרשות טכנאי מזגים אלקטרה לכל שאלה או ליעוץ.

שירות של אב מיזוג למזגני אלקטרה

אנו בחברת אב מיזוג בחרנו להתמחות דווקא במזגנים מחברת אלקטרה, שירות החברה למכירת חלפים ומענה לסוגי תקלות ויעוץ שחברתינו מקבלת וכן קשר הדוק, מאפשרים לנו לתת את המענה הטוב ביותר לך הלקוח. כל תקלה תענה או תקלה תקבל תשובה מקצועית ועניינית לשרות הטוב ביותר

ליעוץ ותיקון מזגנים חייג ל- 1800-38-38-31

צוות אב מיזוג לשרותך תמיד