טכנאי מזגנים בחולון – הכי מהר, הכי מקצועי הכי משתלם

אנו בחברת אב-מיזוג פועלים רבות כל מנת ליעל את השירות לכלל לקוחותיה צוות טכנאים מיומן וכן חשמלאי מוסמך, זמין בכל רגע לביצוע תיקון מזגנים בחולון והסביבה, ראשון לציון, אזור, בית דגן וכנות. אנו מבינים שמזגן בכלל ומיני מרכזי בפרט, אינו מוצר מותרות ולכן נפעל על מנת להגיע אליכם במהירות, טכנאי אדיב ואמין ערוך למתן פתרון יעיל ומקצועי ברמת מצוינות גבוהה ביותר. ניתן תשובה לכל סוג תקלת מזגן וברשותנו כלים ומכשרים מתקדמים, חלפים מקוריים לסוגי המזגנים, צוות מוסמך ומנוסה, מעל 20 שנות פעילות.

טכנאי לסוגי המזגנים השונים בחולון

במשך שנות פעילותינו נתקלנו בתקלות מגוונות, צברנו ניסיון וכך רכשנו ידע נרחב בתיקון תקלות בעל אופי ייחודי, קרה לא פעם שהגענו לפתור תקלה במזגן שטכנאים אחרים לא יכלו לפתור מסיבה זו או אחרת. חברת אב מיזוג פתרון יצירתי לסוגים שונים של תקלות.

אלקטרה מזגנים

אנו מומחים בין השאר גם בתיקון מזגן אלקטרה עם דגש על חלקי חילוף מקוריים ואחריות חברת אלקטרה מזגנים שילוב מנצח, לתיקון מזגני אלקטרה בצורה מושלמת, שלט מקורי או שלט מותאם למזגני אלקטרה ישנים. השירות שניתן לקבל תיקון דליפת גז, טיפול עמוק למניעת ריחות, מזגן לא מקרר, מזגן מקצר החלפת מנועים, התקנת מדחס, משאבת חום, כרטיס פיקוד, כבלים וממסר התנעה.

תדיראן מזגנים

בחברתנו טכנאי מזגנים בחולון המומחה למזגן תדיראן, מזגנים אלו פועלים בשיטה ייחודית ומתקדמת ולכן יש צורך בטכנאי המכיר את התקלות המאפיינות את המזגן את חלקיו ואת אופי פעולתו, כאמור ידע, ניסיון וחלפים הם תנאי הכרחי לתיקון איכותי ולאורך שנים, ולכן תיקון מזגן תדיראן חייב להעשות אך על ידי טכנאי מנוסה. אנו מומחים גם בתיקון מזגני טורנדו, מזגן LG, מזגני יוניק וכן מזגנים מהחברות המובילות בשוק על ידי מומחים. חברתנו מומחים בתיקון מזגן תדיראן אך לא רק.

מזגן אל ג'י LG

אחד מחברות המזגנים הנפוצים בארץ היינו מזגן אל ג'י, מזגנים של יבואן ברימאג מערכות אחד מהקשים שאנו הטכנאים נאלצים להתמודד בתיקון מזגן זה היינו חוסר פריסת נקודות שירות לחלפים וכן מחיר החלקים המקוריים, כיום לא ניתן למצוא חלופיים אלה חלקים מקוריים בלבד מה שמייקר את עלות התיקון. לא כל טכנאי ייגש לקריאת שירות בשל קשיים אלה, באב מיזוג הלקוח חשוב לנו ולכן אנו עושים מאמצים על מנת לטפל גם במזגן מסוג אל ג'י. לאב מיזוג קשר ישיר עם גורמים מחברת ברימאג וניתן מענה לכול בעיה או תקלה במזגן מסוג זה, לרבות מזגן מיני מרכזי, מזגן מסוג אנוורטר, מולטי, ומזגן מסוג VRF. להזמנת טכנאי מזגן שאינו פועל? מזגן מקצר? לא מקרר? זקוק לטיפול שוטף, חברת אב מיזוג היא הכתובת שלכם

אזורי שירות

הטכנאים של אב מיזוג נותנים שירות על ידי טכנאי מזגנים בחולון, אזור, ראשון לציון והסביבה. זאת, על ידי שירות טכנאים מאזור בו מבוקש השירות עם דגש על קירבת מחסן חלפים לקיצור תהליך ביצוע העבודה.

 

התקשרו עכשיו ונציג מחברתנו יענה באדיבות וישלח טכנאי המומחה לסוג המזגן שברשותכם ולאופי

לכול תקלה. אתם מוזמנים לפנות אלינו לגבי שאלה או הזמנת טכנאי בכול שעות היום.