טכנאי מזגנים במרכז

אם אתה מתגורר באיזור המרכז ויש לך תקלה במזגן, אז הגעת למקום הנכון. חייג עכשיו והטכנאי בדרך אליך

טכנאי מזגנים בחברת אב מיזוג ממוקמים במרכז הארץ ומספקים שירות מהיר ומקצועי בתל אביב, רמת-גן, גבעתיים, גבעת שמואל, ראשון לציון וכו.

איזור המרכז "התברך" בחום ולחות גבוהים במיוחד. לכן, רק טכנאי מזגנים מנוסה מכיר תקלות אופייניות לאזור זה, כגון דליפות מים, התחממות יתר של המדחס ורכיבים שונים עקב לחץ גז גבוה אשר נוצר בשל החום הגבוה.

טכנאי המזגנים במרכז נדרש להיות בעל ניסיון רב בתיקון מזגן בכלל וחייב להכיר סוגים שונים של תקלות, מהפשוטה ביותר למורכבת ביותר. דוגמא לתקלה פשוטה לכאורה היא מילוי גז במזגן. בפעולה זו חייב הטכנאי לדעת את הכמות המדוייקת של הגז שיש למלא על מנת שהמזגן יעבוד בתפוקה אידיאלית. דוגמא לתקלה מורכבת בייחוד באזור המרכז, אשר איתה נאלץ הטכנאי להתמודד היא דליפת מים. לכן בחברת אב מיזוג הוכשרו טכנאים להתמודד עם סוגים ורמות שונות של תקלות.

20150724_104607

דליפת גז במזגן אף היא תקלה מוכרת מאוד לטכנאי מזגנים במרכז, וזאת בשל שינויים והפרשי טמפרטורה גבוהים. דבר הגורם לצינורות להתכווצות והתרחבות ולסדקים זעירים מהם דולף הגז.

טכנאי מזגנים בחברת אב מיזוג מצוייד בניידת שירות המאובזרת היטב במגוון חלקי חילוף למזגנים מסוגים שונים.

בסוף כל תיקון מזגן תינתן אחריות מלאה עבור החלקים ובעבור העבודה שבוצעה.

לאחר תיקון מזגן על פי הקריאה, יבדוק הטכנאי את תיפקוד המזגן וכן לחץ גז במזגן על מנת לשלול תקלות נוספות ויודיע ללקוח במידה וקיימות.

אנו באב מיזוג נעניק לכם שירות מקצועי ואמין

לתיקון מזגנים במרכז חייג 1-800-38-38-31 וטכנאי מזגנים יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל שעה ובכל ימות השבוע.

צלצלו עכשיו אב מיזוג מבית הראל