טכנאי מזגנים עוצמה

זקוק לתיקון מזגן עוצמה? המזגן לא פועל? באב מיזוג הפתרון

תיקון מזגן עוצמה ע"י הצוות המקצועי של אב מיזוג מוכן לכל קריאה בזמינות בכל ימות השבוע,

טכנאי מזגנים מומחה יגיע בשעות הנוחות לך.

קצת על מזגני עוצמה

מזגני עוצמה – פרי פיתוח ישראלי , ניתן למצוא בעיקר בפרויקטים לבניינים. תקלות נפוצות ביותר שאנו נאלצים להתמודד איתן במזגני עוצמה הן בעיקר דליפת גז בחלקו החיצוני של המזגן, דליפה הנובעת מוויברציה קבועה של המדחס, ובמזגנים גדולים מעל 5 כוח סוס מותקנים שני מנועים עוצמתיים שגם מוסיפים רעידות לא רצויות הגורמות לשחיקה בצינורות שדרכם זורם הגז בלחץ גבוהה. תקלה נפוצה נוספת היא במערכת הפיקוד. כיוון שחברת עוצמה כבר אינה פעילה לא ניתן למצוא כרטיס פיקוד מקורי ולכן האופציה היא לתקן את הפיקוד הישן אם ניתן, או להחליפו בחלק חלופי תואם. מגוון הדגמים של מזגן עוצמה מצומצם ולכן לא כל טכנאי מכיר את סוג המזגן, על כן מומלץ לעדכן במעמד הזמנת השירות שברשותכם מזגן מסוג עוצמה.

טכנאי מזגנים עוצמה. למה באב מיזוג?

אצלנו תוכל למצוא טכנאי מזגנים עוצמה מקצועי בעל ניסיון רב , אמין המכיר את מזגן עוצמה על בוריו, בעל ניסיון של למעלה מ -20 שנה. כמו כן באב מיזוג מצויים חלקים מקוריים, דבר הכרחי על מנת להביא את המזגן לתפוקת עבודה מקסימלית ולפתרון הטוב ביותר ובמהירות המרבית. מאחר ומדובר במזגן מיני מרכזי המקרר חלל גדול  והוא גם המזגן העיקרי בבית, לכן אנו מבינים שבעת תקלה במזגן עוצמה הבית יהיה ללא קירור ועל כן נעשה את מירב המאמצים לתת עדיפות לזמינות ככל שניתן.

 

אחריות ואזורי מתן שירות למזגני עוצמה

טכנאי מזגני עוצמה אשר יגיע לביצוע תיקון במזגנכם יבדוק את סיבת התקלה יאבחן ויעדכן את הלקוח אודות מהות התקלה. כמו כן, יעריך הטכנאי את עלות התיקון ורק לאחר קבלת אישור הלקוח יתפנה לביצוע תיקון התקלה. בתום ביצוע התיקון יקבל הלקוח תעודת אחריות לעבודה שבוצעה והחלקים שהוחלפו.

הצוות המקצועי של אב מיזוג פרוס וזמין בכל אזור השרון ובערים נתניה, קרית השרון, עיר ימים, כפר סבא, רעננה, וישובים בסביבה. כמו כן באזור המרכז: פתח תקווה, תל אביב, רמת השרון, ומושבים באזור.

מאחלים קיץ קריר.

צוות אב מיזוג מבית הראל 052-250-6002