תיקון צ'ילרים

זקוקוים לתיקון צ'ילר? באב מיזוג טכנאי מזגנים מומחה לתיקון כל סוגי הצ'ילרים

קצת מידע על אופן פעולת הצ'ילר

הצ'ילר הוא אמצעי קירור / חימום המתאים בעיקר לבתים עם מספר רב של חדרים ולעסקים עם משרד מרובה חדרים. מיכל המים שבאמצעותו פועל הצ'ילר מותקנים על גג המבנה, ולכן חוסכים מקום ורעש. אבל, רחוק מהעין רחוק מהלב. מכיוון שהמיכל נמצא על הגג – לעיתים שוכחים לנקות ולוודא שהוא עובד. כדי לוודא שאחזקת הצ'ילרים תהיה מלאה צריך לדאוג לתקינות הציוד. אנחנו באב מיזוג נדאג לשמור על הצ'ילרים שלכם – ואתם צריכים תיקון צ'ילרים, אנחנו כאן עבורכם.  התיקון נעשה במהירות וביעילות והשירות נעשה במשך כל ימות השנה.

מה צריך לעשות כדי לוודא שהצ'ילרים עובדים היטב?

ברוב המקרים תיקון צ'ילרים נעשה על ידי הטכנאי בעקבות קריאת הלקוח על תפקוד לקוי של מערכת המים או בצנרת. נציג חברת אב מיזוג המגיע ללקוחות לביקורת שגרתית מוצא לא אחת תקלה כלשהי שיש צורך לטפל בה. הטכנאי שלנו העוסק באופן קבוע בתיקון צ'ילרים מזהה במהירות תקלה הזקוקה לטיפול או להחלפת חלק שנשחק ועלול לגרום לנזק בכל המערכת. טיפול שגרתי במערכת יכול למנוע תיקונים והחלפת חלקים בעתיד. אחזקה שוטפת, ניקוי המערכת ומניעת סתימות בצנרת תאפשר למערכת לעבוד באופן רציף. אי הקפדה על תיקונים וטיפול שגרתי עלולה להביא לנזקים במערכת ולהפסקת עבודתה.

זוהי אינה מערכת זולה – שמרו עליה!

עלותה של מערכת צ'ילרים גבוהה ולכן כדאי להשקיע גם בשירותי חברה חיצונית שתעניק ללקוחות את הטיפול המסור והיעיל ביותר.  כמו בכל מכשיר חשמלי גם את מערכת הצ'ילים צריך לתחזק באופן שוטף. ניקוי, חיטוי ותיקון מהיר של חלקים מקולקלים ימנע את הצורך בהחלפת המערכת כולה. תיקון צ'ילרים ניתן להיעשות על ידי החלפת חלקים או על ידי שדרוג ותיקון חלק שנפגע. טכנאי החברה מתגלים כמקצוענים כאשר הם בוחרים לתקן את החלקים ולא להחליפם בחדשים, ולכן חשוב לעבוד עם אנשים מקצועיים ולא עם "מאכרים".

תיקון צ'ילרים? למה דווקא איתנו?

אם אתם זקוקים לתיקון צ'ילרים, אנחנו בחברת אב מיזוג הפתרון עבורכם. העובדים שלנו מקצועיים ומנוסים, ואנחנו מעניקים שירות יעיל, מהיר ואדיב בכל חלקי הארץ במחירים הגיוניים. אם אתם זקוקים לתיקון צ'ילרים – אנחנו כאן עבורכם!