שירות תיקון מזגנים 24 שעות

שירות תיקון מזגנים על ידי מיטב המומחים לטיפול בתקלות שונות, תיקון כל סוגי המזגנים על ידי טכנאי מזגנים מומחה.

אנא באב מיזוג מכירים בכך שעלנו חובת ההוכחה למתן שירות איכותי,נעשה הכל על מנת להצדיק את שמנו הטוב על ידי מתן ביטחון שבחרת לקבל שירות אצל הטובים ביותר בשירות אמינות ומקצועיות

שירות טוב עם חיוך

שירות תיקון מזגנים היא מלכה לא קלה שכן מדובר בעבודה של שעות רבות בימים חמים מאוד או בימים קרים, עבודה פיזית ולפעמים אף מסוכנת, עיסוק בחשמל, גזים, ולפעמים גם עבודה בגובה, למרות הכול אנו באב מיזוג מבינים שהלקוח סומך עלינו ומצפה לקבל את השירות הטוב ביותר ותפקידינו העיקרי לספק לך הלקוח את מבוקשך על ידי שירות מקצועי, אך אנו באב מיזוג לא נסתפק רק בכך, טכנאי מזגנים אדיב מטעמינו יגיע אליך בזמן המתאים לך יבדוק ויעדכן אותך לגבי מהות התקלה אופי הפתרון ועלות העבודה והחלפים במידת הצורך, כל זאת תוך כדי סבלנות ותשומת לב מרבית והקשבה מלאה לצורכי הלקוח.

אזורי שירות וזמינות הטכנאי

ב "אב מיזוג" מבינים כי הזמן של הלקוח חשוב, ולכן זמינות הטכנאי היא אחת מהנקודות החשובות שעליהן אנו שמים דגש. מעבר לזמן הדרוש לתיקון המזגן הטכנאי מבלה זמן לא מבוטל בכבישים בין לקוח ללקוח, זו הסיבה שמתן שירות מתבצע באזורי שרות מוגדרים וזאת כדי להגיע לקהל לקוחותינו בזמן, השירות ניתן באזור המרכז ובאזור השרון.

שעות פעילות

אנו מבינים שהמזגן הוא מצרך חשוב ביותר בחלק מחודשי השנה, לכן בחודשים מסוימים בשנה נפעיל מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה ונתגבר את מספר הטכנאים, שעות הפעיות יתארכו וזמני ההמתנה יתקצרו, הכל על מנת לתת שירות מהיר לפתרון תקלות יעיל.

שעות פעילות בחודשי העומס: בין 6:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה. כמו כן נפעיל מערך שירות תיקונים בחירום גם בימי שיש שבת.

שירות תיקון מזגנים – חברות

באב מיזוג צוות טכנאי מזגנים מקצועי מומחה במתן שירות תיקונים למזגנים מהחברות המובילות. אלקטרה, תדיראן, אלקו, טורנדו, מזגני יוניק, טורנדו, ומזגנים נוספים. טכנאי מזגנים מומחה לטכנולוגית אינוורטר, מזגן בטכנולוגית VRF, מזגן תעשייתי ומומחה לתיקון צ'ילרים.

שירות תיקון מזגנים כולל: ניקוי מזגנים ברמות שונות, מהחלפה או ניקוי מסננים ועד ניקוי עמוק במכשור ייחודי לחיטוי ומניעת ריח ועובש. תיקון מערכת החשמל במזגן על ידי חשמלאי מוסמך, כרטיסי פיקוד, קבלים, מנועים ומדחסים. תיקון דליפות גז, איתור מקור הדליפה על ידי מכשיר אלקטרוני עם רמת דיוק מהטובים ביותר בעולם. מילוי גז או הוספת גז עם שעון לחץ דיגיטלי לכיוון לחץ לפי הוראות היצרן ליעילות מרבית. פתקון תקלות הקשורות בכל הקשור למערכת ניקוז המים למניעת נזילות.

לרוב השירות ניתן בבית הלקוח ורוב התיקונים מסתיימים ללא צורך בפרוק המזגן והובלה לבית מלאכה,

שירות תיקון מזגנים בבית, בעסק או בתעשייה, מקצר את זמן העבודה ומוזיל את מחיר תיקון המזגן באופן משמעותי.

נשמח לקבל המלצות לגבי טיב השירות, ולשפר במידת הצורך.

הטכנאים שלנו עומדים לשירותך בכל ימות השבוע 24 ש'.

שירות תיקון מזגנים בחרום חייג 052-250-6002

צוות אב מיזוג לשרותך!