תיקון מזגן נייד על ידי טכנאי מזגנים מומחה

תיקון מזגו נייד נחשב למאתגר בגלל יחודו ומורכבותו לרוב טכנאי מזגנים יתחמקו מלתת שירות למזגן זה מסיבות שונות, כמו חוסר בחלפים, זמינות ועוד. האמת שללא הכשרה וניסיון רב אפילו טכנאי מנוסה ומוכשר ככל שיהיה, לא ידע לטפל במזגן נייד,

טכנאי מזגן נייד באב מיזוג

בחברת אב מיזוג מבית הראל מעבת שירות מאובזרת בכלים וחלקים במיוחד למתן שירות תיקונים למזגנים ניידים. אנו נותנים שירות לכל סוגי המזגנים הניידים. טכנאי שהוכשר ספציפית ובעל ניסיון רב שנים ידאג לקבל ממך את המזגן וידאג לכל הפרטים עד לפתרון המלא של התקלה.

חלקי חילוף למזגן נייד

ברשותנו מחסן חלפים לכל סוגי המזגנים, אנו בקשר הדוק עם יבואנים של החברות המובילות וכל החלפים מקוריים לתיקון אמין ויעיל, במזגן נייד, שלא כמו במזגן רגיל לא ניתן להתקין חלקי חילוף חלופיים ולכן אנו מחזיקים חלפים זמינים וכן קיו ישיר למחסני היבואן כמו אלקטרה, מזגן נייד פאמלי ומזגן טורנדו.

זמינות לתיקון מזגנים ניידים

אנו מבינים שבחודשי הקיץ החמים והלחות הגבוהה בארצנו, מזגן נייד זה ממש לא מותרות, ומודעים לרמת הדחיפות בעיקר אם מדובר במזגן האמור לקרר חדר שרתים או בבית שהמזגן נייד הוא המזגן היחיד שקיים, לכן בחודשי הקיץ תגברנו את שעות הפעילות במעבדה וקצרנו את זמן בצוע התיקון.