טכנאי מזגנים תדיראן TADIRAN מזגן מקצר? לא מקרר? דולף או מרעיש?

למזגני תדיראן טכנולוגיה ייחודית המתחדשת ומתאימה לרוח הקדמה, בשנים האחרונות השקיעה החברה משאבים רבים בעיצוב ושדרוג בכל הקשור במערכות המיזוג: עיצוב חדשני, חלפים אמינים ושירות בתנופה, גם ללקוח הסופי וגם לטכנאי נותני השירות למזגני תדיראן עם אנשי תמיכה הזמינם למענה אישי לכל שאלה וייעוץ לגבי עזרה לפתרון מהיר.

חברת אב מיזוג מבית הראל נותנת שירות למזגנים של חברת תדיראן על ידי טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון רב לכל גודל וסוג המזגן: מיני מרכזי, מזגן עילי, ומזגן תדיראן רצפתי. מזגן קטן של אחד כח סוס, מזגן דירתי בעל תפוקה גבוהה ועד למזגן תדיראן תעשייתי.

באב מיזוג רק חלפים מקוריים למזגן תדיראן TADIRAN

כל חלקי החילוף של מזגני תדיראן בחברתנו מקוריים. תיקון מזגן יעשה על ידי טכנאי מזגנים תדיראן TADIRAN מומחה לסוגיו השונים, ממזגן ישן ועד לחדיש ביותר עם מתן דגש להחלפת החלק המדויק ולפי הוראות היצרן. אנו שומרים על קשר הדוק עם החברה היצרנית למתן פתרון לכל בעיה הקשורה בחלפים לסוגי המזגנים השונים. חלפים מקוריים מומלצים על ידי החברה וכן שדרוג חלפים מסוימים המצויים כיום. מדחס למזגן, כרטיס אלקטרוני, שלט למזגן תדיראן, מנועים, רגשים/חיישנים, כמובן זה רק חלק מרשימת החלקים המרכיבים את המזגן, לנו היכולת לזהות את החלק התקול ולאתר את החלק המקורי ולהחליפו.

אזורי שירות תיקונים על ידי טכנאי מזגנים תדיראן TADIRAN

השירות ניתן על ידי טכנאי מזגנים מוסמך באזור השרון – רעננה, כפר סבא, רמת השרון, והרצליה וישובי הסביבה.

כמו כן ניתן שירות באזור המרכז – תל אביב, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, גבעת שמואל ועד חולון ראשון לציון והמושבים בסביבה.

חשיבות למתן שירות מהיר בחודשי הקיץ ברורה לנו ולכן נתגבר הן את הטכנאים והן את שעות הפעילות, נפעיל מערך שירות תיקון מזגנים למקרי חירום גם בשעות הלילה וכן בשבת או חג וזאת לפי שיקול דעת וזמינות טכנאים בימים ובשעות שמחוץ לזמני הפעילות.

שירות מענה טלפוני על ידי טכנאי מזגנים TADIRAN מקצועי, זמין כל שעות היום שבעה ימים בשבוע.

חייג עכשיו למענה אדיב ומהיר. צוות אב מיזוג.052-250-6002