טכנאי מזגנים פמילי Family – אב מיזוג מורשה החברה

חברת פמילי FAMILY מזגנים נכנסה לשוק המזגנים בישראל לפני מספר שנים, אך מהר מאוד תפסה תאוצה וקיום מזגנים של פמילי ליין משווקים בתפוצה רחבה בישראל. עיקר סוגי המזגנים הם עיליים ובגודל קטן ובינוני מזגנים בטכנולוגית און/אוף שזה הסוג הרגיל, וגם קו מוצרים של מזגנים בטכנולוגית אינוורטר, וכן מזגנים ניידים עם ניסיון רב בתחום. החברה מבטיחה לייבא בקרוב גם מזגן מיני מרכזי בתפוקה בינוני עד 6 כוח סוס. לחברת פמילי שירות טכנאים עצמאי של החברה. החברה הראשית ממוקמת באזור תעשייה של רעננה. בשנתיים האחרונות מבצעת החברה הדרכות טכנאים להתמודדות עם תקלות ואופן פתרונן,(יוזמה מבורכת).

תיקון מזגן פמילי FAMILY על ידי טכנאי באב מיזוג

חברת אב מיזוג נותנת שירות למזגני פמילי FAMILY מאז התחילו לשווק בארץ אנו בקשר חם עם החברה ומקבלים מענה לכל שאלה או חלק חילוף שלו אנו זקוקים שילוב של קשר הדוק עם טכנאים מנוסים נותן לך הלקוח שקט נפשי לגבי יעילות ואחריות לתיקון איכותי. טכנאי מזגנים יגיע אליכם בשעות הנוחות לכם יבדוק ולאחר תמחור ידאג להביא את המזגן למצב פעולה יעיל במהירות האפשרית עם דגש לשירות אדיב ומקצועי.

שירותי אב מיזוג לתיקון מזגני פמילי FAMILY

מילוי גז מזגנים במחירים ללא תחרות, תיקוני קצרים, דליפות גז, תיקון דליפת מים וניקוי מזגנים מריחות לא נעימי ועובש, חלקי חילוף מקוריים – מדחס, מנוע למזגן, פיקודים, שלטים מקוריים למזגן פמילי FAMILY ועוד.

השירות ניתן על ידי טכנאי מזגנים מוסמך לכל אזור השפלה אזור השרון והמרכז. טכנאי מקצועי, זמין לשרותך.

חייג עכשיו למענה אדיב ומהיר. צוות אב מיזוג.