טכנאי מזגנים בלקור BELCOR

באב מיזוג טכנאי מזגנים מנוסים לכל סוגי מזגני בלקור. ברשותך מזגן בלקור שאינו פועל כמו שצריך? חייג אלינו, והטכנאי בדרכו אליך 

בעבר היו מזגנים של חברת בלקור BELCOR מסוגים שונים קיום ניתן לראות מזגנים ישנים מסוגים שונים כמו מזגן בלקור מיני מרכזי, מזגן עילי ורצפתי.

יצרנית בלקור הישראלית הפסיקו לייצר מזגנים, כמו חברות מיזוג אחרות מאז החוק שמזגן בישראל חייב לפעול עם גז ירוק לטובת איכות הסביבה ופגיעה באוזון שכן הגז הישן הכיל כלור הידוע בפגיע באוזון.

תיקון מזגן בלקור BELCOR על ידי המומחים

בחברת אב מיזוג טכנאים וותיקים שמכירים היטב את כל סוגי מזגני בלקור עוד מתקופת שיווקם, ולכן כל תקלה במזגן מטופלת במקצועיות הראויה והמיטבית ביותר.

קצר, נזילת מים, מזגן לא מחמם, הם רק חלק מהתקלות שבהם אנו נקראים לתיקון וכל מזגן תקלה איחודית לו, אנו נעשה הכל להשיב את המזגן לתפקוד מלא ויעיל. לרוב אין צורך בהחלפת המזגן שכן על אף שמדובר במזגן ישן יחסית בלקור הוא מזגן מוצלח ובעל יכולת עבודה מאומצת לשנים רבות.

חלפים למזגן בלקור BLCOR ואזורי שירות

למרות שמזגני בלקור כבר לא מיוצרים שנים רבות, לנו באב מיזוג יש את מרבית החלפים המתאימים למזגן וכמו כן חלקי חילוף חלופיים המתאימים במידה ולא ניתן למצוא חלק מקורי. רק במקרים שהחלק יקר מאוד ביחס לעלות המזגן ואינו משתלם, נמליץ להחליף את המזגן כולו  אך כמובן מדובר במקרה נדיר שכן לרוב עלות התיקון קטן בהרבה מהחלפת מזגן חדש בהתחשב בעלות מזגן ועלות פרוק המזגן הישן והתקנת המזגן החדש.

אזורי שירת: אב מיזוג פועלת באזור המרכז תל אביב וסביבתה, אזור השרון, והשפלה.

 

לתאום טכנאי למזגן בלקור BELCOR חייג עכשיו 052-2506002 ונגיע אליך בהקדם.

תיקון מזגנים בלקור מכל הסוגים.

חלקי חילוף מקוריים- מדחס למזגן, כרטיס אלקטרוני, שלט למזגן בלקור .BELCOR

השירות ניתן על ידי טכנאי מזגנים וחשמלאי מוסמך

כמו כן ניתן שירות למזגנים אחרים

טכנאי מזגנים בלקור מקצועי, זמין בכל שעות היום שבעה ימים בשבוע, כולל שירות תיקון מזגנים SOS

צוות מומחים לפתרון בעיות מסובכות בסוגי מזגנים שונים.

חייג עכשיו למענה אדיב ומהיר.

צוות אב מיזוג. מבית הראל