טכנאי מזגנים טורנדו TORNADO

זקוק לתיקון טרנדו? טכנאי מזגנים מומחה לתיקון מזגני טורנדו בדרך אליך

קצת על טורנדו מזגנים

לחברת טורנדו מגוון רחב של מזגנים, בנוסף למותג טורנדו החברה משווקת גם מזגני סגה שהם מזגנים זולים יחסית. בעבר חברת "מידאה" ענקית המזגנים מסין היתה זו שייצרה את מרבית המזגנים לחברה אך לאחרונה זכתה אלקטרה מוצרי צריכה בבלעדיות לשווק את מזגני "מידאה" וחברת טורנדו TORNADO נאלצה לשנות את קו המוצרים ואכן כך עשתה. בשנים האחרונות נמכרו עשרות אלפי מזגנים ולכן נוצר צורך בטכנאי מזגנים טורנדו TORNADO מומחים.

 

תיקון מזגן טורנדו TORNADO רק באב מיזוג

אצלנו באב מיזוג מומחים בכל הקשור לתיקון מזגן טורנדו, בחברתנו טכנאי מזגנים מנוסים ובעל ידע יגיעו אליכם, יבדקו את מקור הבעיה, אם מדובר בריח רע במזגן, או מזגן לא מקרר, אם המזגן מרעיש הטכנאי ימצא את הפתרון ויעדכן את הלקוח על האפשרויות העומדות בפניו. כל זאת כמובן במטרה למתן  שירות גבוהה.

טכנאי מנוסה מקצר את זמן הטיפול וחוסך זמן, עלות מיותרת והבטחה לפעילות מזגן תקינה ולאורך זמן, טכנאי מזגנים בחברת אב מיזוג יבצע עבודה מקצועית ובסיום ביצוע תיקון המזגן, תקבל אחריות על החלפים באם הוחלפו ועל ביצוע העבודה.

חלקי חילוף ואזורי מתן שירות למזגני טורנדו TORNADO

טכנאי המגלה כי ישנם חלקים שאינם תקינים ויש צורך להחליפם, יעדכן אתכם בעלות החלפת החלק, אם ניתן לקבל חלק מקורי או חלק חלופי ואת הזמן שנאלץ להמתין עד לקבלת החלקים במידה ואינם קיימים במלאי.

אזורי שירות: אזור תל אביב והמרכז, אזור השרון, הרצליה וסביבתה, פתח תקווה והמושבים הסמוכים, וחולון ראשון לציון.

טכנאי מזגנים טורנדו TORNADO אמין ומקצועי, זמין שבע ימים בשבוע יגיע אליכם בתוך זמן קצר. חייג עכשיו למענה אדיב ומהיר.

צוות אב מיזוג. 052-250-6002