טכנאי מזגנים אלקו ELCO תיקון מזגן רק אצל המומחים!

מזגן אלקו נחשב בעבר וגם כיום לאחד מסוגי המזגנים הטובים והאמינים ביותר, אך גם למזגן הטוב ביותר בעבודה מאומצת יש תקלות, בדרך כלל תקלות בלאי טבעי הנגרם כתוצאה מתחזוקה לקויה. בלאי טבעי כמו חור או סדק בצינורות הגז מוביל לדליפת גז. קצר במזגן מתוך התחממות אטית ולאורך זמן עלולה לפגום בבידוד חוטי החשמל במזגן או בכל רכיב חשמלי בעל צריכת חשמל גבוהה. לכלוך, אבק ועובש גם הם פוגמים בתפוקת קירור או חימום במערכת המיזוג וגורמים למאמץ יתר העלול לפגום ברכיבי המזגן, גם אם מדובר במזגן אלקו האיכותי והאמין ביותר.

בדיקה שגרתית למניעת תקלות בלאי למזגן יעיל לאורך זמן

על מנת לשמור על מזגן תקין יעיל והבטחת תפקודו לאורך זמן, מומלץ להזמין טכנאי מזגנים מוסמך למזגני אלקו ELCO לבדיקת המערכות השונות לפחות אחת לשנה וזאת על מנת לבדוק פרמטרים מסוימים שעלולים להשפיע על תפקודו ולפגום ברכיבי המזגן.

בדיקה שגרתית תקופתית למזגן כוללת:

בדיקת לחץ גז- מערכת הגז במזגן היא סגורה ולכן לא אמורים למלא גז. במידה שחסר גז כלומר שיש דליפה, גילוי מוקדם של דליפת גז יכול למנוע נזק למדחס המזגן ולחסוך הוצאה מיותרת. כמו כן דרך השוואת לחצים ניתן לזהות את תפקודם של שאר המערכות הפועלות  ולטפל בבהם במידת הצורך.

ניקוי– שמירה על ניקיון המזגן ובראשה ניקוי מסננים. באופן שוטף ניקוי מסננים יעזור לשמור על תפוקת הקירור ואיכות האוויר שאנו נושמים, עם הזמן חלקיקי אבק חודרים מעבר  למסננים ומצטברים בחלקיו הפנימיים של המזגן, בדיקה וניקוי יסודי אחת לכמה שנים תשפר את תפוקת המזגן משמעותית ותמנע ריחות של תחב ועובש שעלולים להשפיע עלינו מבחינה בריאותית.

בדיקת חוטים וחיזוק ברגים- בזמן פעולת המזגן, המנועים והמדחס גורמים לרעידה מתמדת, במיוחד בחלקו החיצוני, רעידה זו גורמת לברגים המחזקים את חוטי החשמל במזגן להתרופף, דבר המוביל להתחממות החוטים, לנתק לקצר ואף לשרפה. חיזוק והידוק של הברגים, פעולה פשוטה על ידי טכנאי, אם התגלתה בזמן, יכולה למנוע נזק ועלויות שיכולנו להימנע מהם בביקור שגרתי פשוט.

תיקון מזגנים אלקו ELCO על ידי טכנאי מזגנים של אב מיזוג

בחברתנו טכנאי מזגנים מוסמך לתיקון מזגן אלקו מכל הסוגים והגדלים. למרות שמדובר במזגן מעולה ישנם תקלות העלולות להיגרם משימוש בפרק זמן ארוך או מחוסר מתן שירות נכון באופן שוטף.

אנו מטפלים במגוון הגדול של מזגני אלקו, טכנאי מזגנים בעלי ניסיון וידע רב תיקון ושירות למזגנים מהסוג הוותיק ומהסוג אינוורטר החדש.

להבטחת תיקון יעיל דגש על חלקי חילוף מקוריים עם אחריות מלאה על כל תיקון.

נגיע למתן שירות בכל אזור המרכז, השרון, משור החוף והשפלה. טכנאי מזגנים אלקו ELCO מקצועי זמין ויגיע אליכם בשעה הנוחה לכם.

תיקון מזגן בשבת כרוך בתוספת תשלם ועל פי שיקול דעת החברה, דחיפות ועל בסיס זמינות ומקום פנוי.

חייג עכשיו להזמנת טכנאי ואנחנו בדרך אליך.

צוות אב מיזוג.  052-250-6002