תחזוקה שנתית לצ'ילרים

תחזוקה שנתית לצ'ילרים זה אב מיזוג

מערכת הצ'ילרים מקררת מים באמצעות גז, שלא בא במגע עם המים, ובעזרת מדחס המים מגיעים לכל חללי הדירה. היא מתאימה בעיקר לבת עם חללים מרובים ו/או משרדים שיש בהם חללים מרובים. בנוסף יש גם צ'ילרים תעשייתיים. הם נותנים את המענה הנוח והטוב ביותר והמים נאגרים על גג המבנה. היתרונות שלהם  הוא חסכון באנרגיה וחשמל בעלות נמוכה, המים מוזרמים על ידי מנגנון מיוחד והטמפרטורה קבועה. כדי להפיק את מירב התועלת צריכה להיות תחזוקה שנתית לצ'ילרים. את מלאכת התקנתם צריך להשאיר לאנשי מקצוע מומחים, זאת משום שההתקנה אינה פשוטה. בעת ההרכבה צריך לקחת בחשבון את כמות האנרגיה הנדרשת להפעלתם.

תחזוקה שנתית לצ'ילרים

 

אם במקרה הצ'ילר שלכם הוא מושכר ולא קנוי?

קיימת גם אפשרות השכרה ועל מנת להבטיח תקינות שלהם צריך לוודא שתחזוקה שנתית לצ'ילרים תתקיים באופן קבוע וזאת כדי שהם יהיו תקינים וניתן יהא להשכירם בעל עת. חברה העוסקת בהשכרת ציוד חייבת לוודא שהם יהיו תקינים לאורך כל השנה. ציוד לא תקין שלא מושכר גורם להפסד של החברה המשכירה. תחזוקה שוטפת מונעת תקלות בזמן אמת.

מה עושים?

דרך מקובלת לתחזוקה שנתית לצ'ילרים היא התקשרות עם חברה העוסקת בתחזוקת צ'ילרים ומזגנים. אנשיה מקצוענים ועבודתם נעשית במהירות וביעילות. מרבית החברות מציעות ללקוחות שירות במשך כל השנה, שכולל ניקוי ואחזקה שוטפת מילוי גז והתקנת הצ'ילר. אנחנו באב מיזוג מעניקים לכם בדיוק את השירות הזה, בצורה הטובה ביותר, עבור מערכת קנויה או מושכרת.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו בחברת אב מיזוג, מעניקים לכם את השירות הטוב ביותר בכל חלקי הארץ. אם אתם זקוקים לתחזוקה שנתית לצ'ילרים, בכל שעה או מקום, הטכנאים המנוסים שלנו יכולים להתמודד עם כל סוג מערכת שיש לכם, קנויה או מושכרת. אם אתם זקוקים לתחזוקה שנתית לצ'ילרים שלכם אנחנו כאן עבורכם, בשירות מקצועי, מהיר ואדיב. השירות שלנו ישמור על המערכת שלכם, כדי שתפעל לאורך זמן, והכול ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הוגנים ביחס לשוק. אם אתם זקוקים לתיקון אם תחזוקה של כל מערכת מיזוג שיש לכם, אנחנו כאן עבורכם.