ניקוי עובש במזגנים

באזורים רבים בארץ מופעלים המזגנים ללא הפסקה. במשך השנים מצטברים אבק ופיח בחלקי המזגן שמונעים את התפוקה המלאה של המזגן. שימוש במזגן מלוכלך גורם לשימוש באנרגיה רבה ובזבוז חשמל. ניקוי עובש במזגנים נדרש לפחות אחת לשנתיים וזאת כדי להביא את המזגן למצבו התקין בהתאם להוראות היצרן. העובש נוצר עקב רטיבות יחד עם אבק ופיח. המזגן הביתי יונק את האוויר יחד עם עשן הסיגריות וריחות בישול וטיגון. כדי למנוע את הצורך מניקוי עובש במזגנים צריך לוודא שהמאייד של המזגן יעבור ניקוי יסודי לעיתים קרובות ובכך נמנע את הצטברות העובש עליו.

טיפול מונע מסייע לדחות את קלקול המזגן

קיימת גם אפשרות לעשות טיפול מונע לעובש במזגנים. חברות המתמחות בתחום מציעות את עזרתן בכל מה שקשור בניקוי עובש במזגנים ובמקומות בהם יש ילדים הסובלים מבעיות נשימה, שיעול בלתי פוסק כדאי לבדוק את האפשרות הזו. כדי לנקות את העובש מהמזגן צריך לפרק את השלבים והרשת ולנקות את המאייד עם מברשת המגיעה לכל פינה ולכל בורג ולאחר מכן לרסס עם חומר חיטוי למניעת עובש. שימוש במכשירי חשמל כמו שואב אבק אינה יעילה. צריך לשפשף את המקום ולחטא אותו. מערכת המזגן היא החממה המתאימה ביותר לגידול חיידקים עובש בקטריות ופטריות שהם האחראים הראשיים לכל מחלות אפשריות. המערכת בנויה כך שהאוויר עובר דרך המסננים וכשהם סתומים ולחים גדלים עליהם כל מיני חיידקים שמתרבים וגורמים לנו לנשום את האוויר המזוהם הנפלט מהמזגן. ריח רע שנפלט מהמזגן נגרם מהעובש, החיידקים והלחות שגורמים ליושבי הבית לצריבות בעיניים ובגרון, לכאבי ראש, קוצר נשימה, בחילות ושיעול בלתי פוסק.

למה דווקא איתנו?

כדי להימנע מכל אלה צריך ניקוי עובד במזגנים באופן קבוע אחת לכמה חודשים. רק לאחר ניקוי עובד במזגנים ניתן יהא להבחין בהבדל. האוויר בחלל הבית נקי אין ריחות רעים וגם תופעות הלוואי שהיו הולכות ונעלמות.

אם אתם זקוקים לניקוי עובש במזגנים אנחנו כאן לשירותכם. אנחנו מעניקים שירות מקצועי, אדיב ומהיר. אנחנו באב מיזוג מודעים לחשיבות הבריאותית של ניקוי עובש במזגנים במהירות ולכן אנחנו כאן לשירותכם במקצועיות ומחיר הגון.