חיטוי מזגנים

בישראל בעלת מזג האוויר ההפכפך צריך להחזיק את המזגנים במצב נקי במשך כל השנה אחרת הם מפסיקים לתפקד, וזו צרה רצינית. בעונות הקיץ והחורף שהמזגנים עובדים במקומות רבים ללא הפסקה החשיבות לניקיון המזגן גבוהה. המערכת של המזגנים מייצרת לחות גדולה. במקום שיש לחות יש עובש וחיידקים. שני דברים אלו גורמים למחלות בבני אדם וגורמים לתפוקה ירודה של המזגן. תופעה זו גורמת לירידה חדה  בתפוקת המזגן וריחות לא נעימים מתפשטים בחלל החדר. התופעה השכיחה ביותר לבני המשפחה היא כאבי ראש ובחילות. זה הזמן לעשות חיטוי מזגנים. בדרך כלל אנחנו חושבים שניקוי המסנן צריך למנוע עובש וחיידקים ובמיוחד ריחות לא נעימים שמגיעים מהמזגן. האמת יותר עמוקה.

מה עושים לבד?

לא מספיק לשטוף את המסנן ולנקותו מאבק ופיח. צריך לעשות חיטוי מזגנים לחלקים הפנימיים. אלו שאדם לא מקצועי לא יוכל לעשות בעצמו. ישנן חברות המעסיקות  אנשי מקצוע בתחום חיטוי מזגנים שמתמקצעים בתחום ומכירים את חומרי החיטוי המתאימים לכל מזגן ומזגן. אם את המסנן אנחנו יכולים לנקות על ידי שטיפה במי ברז הרי את חיטוי מזגנים צריך לבצע עם תכשירים מיוחדים וכלים המותאמים לביצוע החיטוי. צריך לפרק את הפילטרים לעשות להם חיטוי ורק לאחר זמן מה להחזירם למקום. את המזגן צריך להפעיל כשהוא פתוח כדי לאוורר את ריח החומר מהחדר. יש חומרי חיטוי מזגנים רבים בשוק וכל טכנאי יודע איזה מהם מתאימים ביותר בהתאם להוראות היצרן. לכל טכנאי יש ארכת חיטוי בה יש את כל חומרי החיטוי הנדרשים וגם כלים לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מה אנחנו מציעים לכם?

בעיה במיזוג האוויר היא צרה רצינית, וחיטוי המזגנים היא אמנם פעולה שאפשר לדחות באמצעות תחזוקה עצמאית נכונה, אבל ברגע שיש צורך בעבודה רצינית לחיטוי המזגן, חשוב לעשות זאת עם בעל מקצוע רציני ומנוסה. לכן, אנחנו באב מיזוג, לשירותכם. אם אתם זקוקים לחיטוי מזגן מקצועי, מהיר ובריא – הטכנאים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם. אנחנו מציעים מענה מהיר, מקצועי ואדיב, שירות מלא במחירים הגיוניים ביחס לשוק. נשמח לעמוד לרשותכם!