טכנאי מזגנים בגבעתיים

המזגן מקצר? לא מקרר? חייג אלינו 1800-38-38-31 אב מיזוג

כמו כן ייהנו תושבי גבעתיים ממחירים אטרקטיביים במילוי גז מזגנים ובמחיר מיוחד לבדיקת מזגן תקופתית.
באב מיזוג תקבל אחריות מלאה על כל תיקון מזגן שיבוצע!
הזמן טכנאי מזגנים לבדיקת המזגן ותהנה ממחיר ללא תחרות, שירות מהיר ומיידי 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע.
תיקון מזגנים בגבעתיים חייג 1-800-38-38-31 וטכנאי מזגנים אדיב יגיע אליכם במהרה.
צוות טכנאים מוסמך של אב מיזוג, שלוחת גבעתיים.

שירות למזגנים – מה זה אומר??

כדור הארץ מתחמם, כך אנו שומעים מפעם לפעם ומרגישים זאת היטב מקיץ לקיץ. כמעט בכל בית או בית עסק יש כיום מזגן, כי החיים בלי מזגן הופכים יותר ויותר בלתי אפשריים. כמו כל מכשיר חשמלי, גם מזגנים לעיתים מתקלקלים ואנו צריכים לחפש שירות למזגנים. אז מה זה בעצם שירות למזגנים? מה הוא כולל? למי הוא מיועד?

השירות כולל:

שירות למזגן הוא למעשה כל פעולה שעושים על מנת לטפל במזגן. בין אם מדובר בתיקון תקלה ובין אם זו אחזקה שוטפת.

  • אחזקה שוטפת – מדובר בשורה של טיפולים למזגן, שנועדו לתחזק אותו, לאפשר תפוקה איכותית ומקסימלית של עבודתו ובכך, בין השאר, למנוע תקלות עתידיות.
    בתוך האחזקה השוטפת ניתן למנות ניקוי מסננים, שטיפות פנימיות ומעקב אחר דחיסת הגז של המזגן וטיפול בכך אם יש צורך. מקובל לבצע שני טיפולים בשנה.
  • תיקון תקלות – בשלב כלשהו, בחיי המזגן, יהיו לו תקלות, כמו לכל מכשיר (ולכל בן אדם..:)) בין התקלות הנפוצות, ניתן למנות מזגן לא מחמם או מזגן לא מקרר, בעיות חשמליות, כגון- מזגן מקצר, מזגן לא מגיב לשלט, מזגן מרעיש, נזילת מים מהמזגן ועוד. הסיבות לתופעות אלה עשויות להיות שונות ומגוונות ולכן נדרש איש מקצוע מיומן כדי שיידע:

א. לזהות את הבעיה
ב. לטפל בבעיה

לרוב הטכנאים, יהיה קל יחסית לטפל ברוב הבעיות, לאחר שאותרו. רק לטובים שבהם יהיה קל ופשוט לזהות כל בעיה. לנתון זה עשויות להיות משמעויות כבדות משקל, הן מבחינת הזמן הנדרש לתיקון והן מבחינת עלויות התיקון (שעשויות לעלות רק מעצם האבחנה השגויה, שתוביל לעוד ועוד תיקונים לא נחוצים).

מי זקוק לשירות?

התשובה לכך היא פשוטה ביותר. שירות למזגנים מיועד עבור כל מי שברשותו מזגן.
בין אם מדובר במזגן ביתי ובין אם מדובר במזגן המותקן בבית העסק, כל אחד יידרש בשלב כלשהו לשירות למזגנים.

לגבי לקוחות עסקיים, יש משמעות גבוהה יותר לעניין האחזקה השוטפת, שהוזכרה בסעיף הקודם, שכן TIME IS MONEY ("זמן זה כסף") ולכן, עדיף להימנע מתקלות בעונה ה"חמה", תרתי משמע, שאז זמן התגובה איטי יותר וסף הסבלנות שלנו בכלל נעלם.

אם כך, מאחר וזה רק עניין של זמן עד שכל אחד מאיתנו יצטרך שירות למזגנים, מומלץ להיערך מראש, לחפש ולמצוא חברה אמינה ומומלצת ,הנותנת שירות למזגנים.

שירות למזגנים

מבית הראל
© כל הזכויות שמורות